Casnicute sexy! superspecial! [185]

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Acasaaaa!

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Simona, sanatate lui Matei!!

_

si
Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)
FOTOmhldvrcBrasov2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
toate, tot acasa sunt
am dormit beton, cipri joaca pe vezica mea...si atit.
simo, multa sanatate lui matei!
o sa dau si sms-uri, am nr tau miha si pe al biancai.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineata, beau si eu o cafea, asta daca mai este, daca nu ma duc sa-mi fac singura, dar nu stiu dupa aia cind mai revin sau cind imi revin

Simo sanatate multa lui Matei . Sa nu rizi de mine, dar spune-mi si mie care sint simptomele si cum se prezinta scarlatina, ca Isabella in afara de otita nu a facut nici o boala de-a copilariei.

Alina lasa mai baiatul la caldura, crezi ca el nu a vazut ca vine iarna, ce spune, eu stau la caldurica si innot

Cami te-ai trezit, ai iesit la plimbare cu catelul sau sa ma duc pe la alte subiecte sa vad ce mai zici ?

Cuscra poate confectionez si eu rulada, dar miine, ca azi ploua si n-am chef

Monule dar o poza de la petrecerea aniversara, nu bagi si la noi ?

Georgico bafta la studiat pentru ora deschisa

Miki nu mi-am dat seama ca ai fost in liber, ca n-ai avut activitate intensa pe forum, sau te-ai dezlantuit iar prin magazine ? Oricum la ora asta cind scriu, strig, te vad, te vad, esti online

Ufff, dispar ca ma strica domnisoara si mai e cale lunga pina luni cind o merge la gradinita, iar eu voi roboti prin casa de nebuna






Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Deci..simptome....la inceput febra, nu ceda la nimic! Adica orice antitermic ii dadeam, imediat ii revenea febra. Apoi rosu in gat "rosu ca focu" cum se exprima astia academic, dureri la inghitire ( mi-am dat seama ca refuza mancarea si plangea si cand lua cate o gura de apa)...otita, dureri de cap cred ca avea si inca f tare pentru ca statea la planta pe mine, apoi crize de dureri de burta (plangea f tare si cand l-am luat la pipait, cand am ajuns la burta s-a intetit plansul)...deci CA LA CARTE ca sa spun asa.

Am inceput antibioticul (si ce fata desteapta am fost, tzuca-ma-s! ), si a inceput sa se simta mai bine, chiar mai atinge si el soulu, se mai joaca (acu tot cere in brate dar cred ca mai mult de alintat ca-l vad cum zambeste pe sub mustata).

De ieri au inceput sa iasa bubele. La inceput am crezut ca-s din alea de la caldura (si cu aceasta ocazie anunt si ioca mi-au dat caldura ), dar oricum era suspect, pentru ca aratau altfel.
Acu aspectul bubelor: sunt ca niste pete mici rosii, usor iesite din plan si aspre la pipait. La inceput au iesit (si aici nu se mai tine de carte) intai pe cap, pe frunte, dupa urechi, apoi sub barbita, pe pielea din pampers sub buric. Azi dimi am vazut ca are si pe piept si pe spate. Pe membre inca nu.

Sper ca am zis bine si mai ales ca nu aveti nevoie de info astea

P.S. Va multumesc de grija si urari, dar in afara de bube (care nici nu sunt mancacioase) nu mai are nimic, nici febra, nici rosu in gat, nici dureri de cap

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Neatza

Simo, multa sanatate lui Matei
Danutza, .Mi-am facut plinul in zilele libere Iti ofer o cafea calduta. Ah... si la mine ploua
Alinutza,

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

A! plus ca e foarte palid...ei spun ca ar face si anemie usora in scarlatina. de aseara am inceput sa-i dau fier.

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am bagat 3 poze cu mine in contul comun:) scuzati tinuta, v-am zis ca nu mai am nik de imbracat, in afara de o salopeta si un hanorac

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexa si mami

am bagat 3 poze cu mine in contul comun:) scuzati tinuta, v-am zis ca nu mai am nik de imbracat, in afara de o salopeta si un hanorac

alexa simami


Eu nu stiu care e contul comun

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki

Citat:
citat din mesajul lui alexa si mami

am bagat 3 poze cu mine in contul comun:) scuzati tinuta, v-am zis ca nu mai am nik de imbracat, in afara de o salopeta si un hanorac

alexa simami


Eu nu stiu care e contul comun

Miki


nici eu

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput