Nidare ?

Nidare ? | Autor: hera01

Link direct la acest mesaj

Totusi , cred/sper ca a fost alarma falsa.Ieri cand am venit de la servici pe la 3 dupa ce am urinat a fost pe hartia igienica un pic de sange maroniu dar in rest nimic, de ieri nu am mai vazut nimic, o fi fost de la nidare? La primul fiv nu mi s-a intamplat ,voi ce zice-ti?
Din cauza injectiilor cu pregnyl pot sa testez abia luni dmineata , mi-au spus de la clinica , asa ca mai am de indurat un pic.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

hera - eu am avut in ziua a 8-a dimineata petele maronii care s-au dus spre bej pana in pranz si gata - rezultatul il stii. Tu in ce zi esti? Sper ca nu ai lasat tratamentul. Iti doresc bafta.

Cami 22+ Luca
http://community.webshots.com/user/amzulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hera01 spune:

Amzulica
Multumesc ptr raspuns ,eu sunt in ziua 13 de la ET, tratament nu iau ptr aici (la clinica unde am facut fiv)nu se da nimic ptr mentinere, am avut doar in siua 1,3,6,si 12 de la puntie cate o injectie de pregnyl, la mine tot asa ieri doar niste pete maronii pe hartia igienica si azi app nimic , un pic bej parca parca .
Mai am niste urogestan in casa dar mi-e frica sa-l iau asa dupa ureche .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

tu ai facut fiv???
pana luni dim as muri de curiozitate...
oricum eu zic ca e cu ochi...sa fie intr-un ceas bun si sarcina usoara si bb la termen si sanatos

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

hera nu iti pierde speranta, daca s-a oprit singerarea poate e de bine. Medicul meu a insistat sa nu ma sperii daca apare vreo singerare,pot fi multe explicatii iar una din ele e ca poti fi graviduta. Hai ca pina luni mai e un pic, te pup si ma rog sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

hera cum esti, s-a oprit singerarea ? Eu am avut dimineata citeva firicele de culoare maro si simptome clare de cm. Acu ma doare in continuare burta ca inainte de cm, ma duc la baie cit de des si ma uit in chiloti . Am facut dimineata si BHCG iar dupa masa am rezultatul.Deci momentul adevarului a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Hera Ma rog pentru tine, sa fie bine, sa se fi prins, nu te stresa, ca mai rau faci. Stresul dauneaza grav sarcinii!
Doamne ajuta!


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hera01 spune:

Dasalina sunt ok , sangerarea s-a oprit din fericire , oh mara abia astept sa vii cu rezultatul,acum ma duc sa-ti aprin o lumanarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

valabil si pt tine

Citat:
citat din mesajul lui dasalina

Hera Ma rog pentru tine, sa fie bine, sa se fi prins, nu te stresa, ca mai rau faci. Stresul dauneaza grav sarcinii!
Doamne ajuta!


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV


poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara80 spune:

ma rog sa fie bine pentru toate!va tin pumnii sa aveti un rezultat pozitiv!
doamne-ajuta!

mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara80 spune:

eu sunt in ziua 26 din 27!am mari emotii si ma tem de un nou esec!

mara

Mergi la inceput