La multi ani, Minunate Scorpiutze ! (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata, fetelor.
nina, sa-ti fie de bine vopsitul.eu am constatat ca imediat dupa vopsire nu e chiar asa frumos, dar dupa prima spalare ramane o culoare super.
ana, foarte frumos tortul.
la multi ani sarbatoritei de azi.ii urez multa sanatate si fericire.
pupici tuturor si un inceput de we cat mai frumos.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fetelor...

Nina,multumesc!Pai e de continuat la album,vreau sa mai fac unul cu diverse ipostaze amuzante...In fine,sa-ti fie de bine cu vopsitul si vreau sa vad si eu culoarea...deci poze!
Adriana,multumesc!

Fetele...sa aveti o zi excelenta si un weekend bestial!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, ralucasimarius !

Buna, fete minunate !
Monica, am sa caut trunchiu' de copac, care imi va pica bine, sunt convinsa, ca tot untem la capitoul drumetii in mijlocul naturii.
Adriana, pregatesti ceva pt. weekend ? Asa....pt. mica voastra familie.
Mie imi place culoarea si din prima, mai ales ca acum e parul mai stralucitor. A iesit un maron-castaniu ! Imi place !
Ana, abia astept noul album !
Poze....aveti rabdare, ca poate fac in weekend si la lumina zilei, nu a becului, ca tare repede se intuneca, de cand cu ora de iarna.
Mulutmesc de urari, fetelor !
Gabriella, cum ai petrecut ieri ? Ce surprize ai avut ?

O zi cat mai faina in continuare !
La noi, acu' e soare, acu' acopera soarele norii, acu' e soare iara'.





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nina, sincer, nu prea.am comandat tort pt razvan.musafiri nu s-au anuntat dar nici eu nu ma agit.daca e ceva o pizza, o bere, un suc si cam atat.anul asta vreau sa nu mai stau in bucatarie ca in toti anii trecuti.
referitor la vopsea si mie imi place luciul si mai ales ca eu de cate ori ma vopsesc imi da si putin volum ca am numai cateva fire.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

n-am petrecut deloc ptr ca nici parintii mei nici sotul meu nu tin cont de ziua de 30.Cand m-a inregistrat la starea civila era nenea beat si in loc de 31 a scris 30 .bine ca nu m-a pus si pe la 'patrujopt.
In concluzie azi vin cadourile ... oricum dimineata la prima ora am primit un buchet mare de trandafiri de la sotul meu.


musafirii vin tot azi si de abia ii astept !

va pupic pe toate !

www.hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/" target="_blank">Acceleratorul de particule (LHC) a distrus deja lumea?
Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

ajutati-l pe Bogdanel!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Buna dragelor
LA MULTI ANI Monica, Esme, Lory, Gabriella
Gabriella, nu-i nimic si 31 e bine!! Si la mama mea e la fel. Multi ani am stiut ca ea e nascuta in 1.01, doar ca defapt asa a fost inregistrata de bunicu, ea e defapt pe 30 dec. De, e 1 an mai tanara........noi o felicitam de 2 ori
Razvan La multi ani, multa sanatate, sa cresti mare si cuminte sa le aduci numai bucurii parintilor tai. Adriana sa-ti traisca feciorul!!
...la noi ieri a venit iarna. In oraselul nostru nu ne-am ales decat cu niste fulgi ramasi pe parbrizul masinii, dar mai intoata elvetia a nins. Un adevarat haos, pe multi i-a prins cu cauciucurile de vara (si noi suntem la fel), cica pana si aotostrazile au fost blocate.......azi insa zapada a mai ramas numai pe munti.
Ana, fff frumos tortul, si cred si tare bun, iar printesa ta tare fericita si importanta

....azi nu prea avem de lucru....nu e rau

va doresc un weekend minunat.

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

Poze noi.....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Adriana, poate vei avea ceva surprize in weekend !
Cand nu te astepti, atunci vin surprizele frumoase la tine !
Si la gradi, ce duci, pana la urma, luni ? Bomboane si suc ?
Gabriella, "nu zi hop, pana nu sari parleazul !". Ziua ta abia incepe, inteleg si a inceput super fain, cu un buchet mare de trandafiri. Sa ai o zi super faina si in continuare !
Mira, tu ne anunti ca vine zapada si la noi !
Am vazut ca si in nordul Spaniei era zapada si ger, de i-a dat peste cap pe soferi, acestia nefiind pregatiti cu...cauciucuri de iarna si lanturi pt. zapada.
Ce bine ca ai prins o zi mai lejera...!
Ce fac, copilasii ? Selin mai plange dupa bunicuta ei draga ?
Cristina cu Patri si tati, au plecat din nou in drumetie la lacul Frumoasa, in apropiere de M-Ciuc. Iar eu....stau si...navighez pe DC. Era sa spun, ca stau si lucrez.





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nina, da, initial vroiam sa duc vineri dar pt ca sunt in vacanta si sunt putini si nu l-am dus nici pe el ramane pt luni sa duc bomboane si suc.stiu ca atunci cand nu ma astept vin surprizele.
mira, multumesc mult pentru felicitari.
acum problema e ca eu i-am promis tren cu trenulet pe el ca anul trecut din pacate la cofetaria unde am comandat tortul nu mai au ornamentul asta.acum astept sotul sa mergem sa cautam tren.sper sa gasesc ca altfel nu ma mai spala nici dunarea.

adriana&razvan 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Adriana, bafta, sa gasesti tortul promis !
Poate te ajuta Gabi, ca asa tort a avut Bogdi, sambata trecuta la petrecere. Poate l-a comandat in C-ta.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

nu ma dati disparutapls;
Ieri am fost f obosita si efectiv nu "m-a lasatBB2"sa stau la pc,azi pana la ora asta n-am avut net

La multi ani! atat sarbatoritilor de ieri cat si celor de azi si numai bine.

Adriana tort sub forma de trenulet se facla silvian iar suportul pentru lumanari"trenulet"eu l-am luat de la Interexbafta la gasit





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput