Mamici in germania (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mersi Ionica,Mariana,Francescka,cam asa o sa fac cum arata cu datele mele e oke? mai ceva unde sunt nascuti copiii sa scrieti.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Ionica,ce regim zici tu?cum ar fi trebuie sa nu contina carne,ca io carne nu mananc.daca poti sa ma lamuresti cu regimul zic de acum,,merci!!,,.nu am inteles ce fel de date doriti voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

lasa regimul trischa si baga datele tale ca suntem in baustelle aici astept pareri despre ce e gebaut pana acu.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

bey frate nu e nimeni acu sa-si dea cu pareri si numai am dateeeee fetelor,numai astea 3 am primit,haideti ca acu sunt in baustelle...am chef de lucru ,deci trischa süsse date personale ale tale si copiiilor sa schimba face la capitol.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

hai ca m-am lamurit.trischa-adina-24-01-73-brasov------copila,patrizia 04-10-2006,muenchen.e bine???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Am uitat sä zic ceva:tu Claudia poti sä ,,comentezi,,ca esti o slabaspor la treabä!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Super bine vielen dank,hai ma ca io nu fac misto de nimeni eu sunt chiar prea slaba pica nadragii de pe mine,dar nu vreti sa stiti motivul,sau il stiti deja? acu cateva luni aveam 65 de kg asa ca nu dati cu pietre dar acu am 50 si nu's prea mandra about.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Hai si eu:
Cristina 28.07.1977 Targoviste
Kinderii: Miruna 19.12.2002 Bucuresti
William Henrik 30.08.2007 Hamburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Super bine vielen dank,hai ma ca io nu fac misto de nimeni eu sunt chiar prea slaba pica nadragii de pe mine,dar nu vreti sa stiti motivul,sau il stiti deja? acu cateva luni aveam 65 de kg asa ca nu dati cu pietre dar acu am 50 si nu's prea mandra about.
www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


Mooooaaaama, dar cum ai reusit? Vreau si eeeeeuuuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Io nu cred ca vrei, sigur nu,dar daca chiar insisti iti spun.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput