Redoutistele fidele Laredoute.fr (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Cristina pai de ce sa dam cu rosii, informatiile tale sunt importante, daca o petitie se face doar pt APROBAREA UNEI LEGI SI NU PT PUNEREA EI IN APLICARE nu prea vad rostul petitiei, ca legea exista, sau nu? deci singurul lucru de facut este plangerea.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarmisa77 spune:

Am mai gasit un site din UK care livreaza in Romania (acum chiar au reduceri 50%)

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?storeId=12552&catalogId=20552




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Da , dar nu are hainute pt copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

oricum sunt scumpe, in decembrie sunt lucruri care se gasesc la 1-5 lire sterline
1 lira sterlina= 4.6906 ron curs BNR astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Dorothy Perkins nu livreaza in Ro

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

April vad ca subiectul tau de pe forumul european e animat

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

il animam acuma eu si croco

oricum ideea e cum v-am zis, europenii habar n-au ce si cum, unii chiar daca sesizeaza discrepantele de pret le iau ca atare si se reorienteaza in alta parte.

Noi stam insa cam prost cu reorientarea, ca ne ignora multe magazine online mai ceva ca pe aia din africa.



Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Dorothy Perkins nu livreaza in Ro

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


sincer chiar ca m-as fi mirat sa livreze!!! ajung la concluzia ca unii habar nu au ca suntem in Europa, dar'mite in UE

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarmisa77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Dorothy Perkins nu livreaza in Ro

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei


sincer chiar ca m-as fi mirat sa livreze!!! ajung la concluzia ca unii habar nu au ca suntem in Europa, dar'mite in UE

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Da Miki ai dreptate, am fost atat de entuziasmata cand am vazut Europa (tari UE) ca m-am grabit sa va scriu. Oricum mai cautam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


april ai toata admiratia mea. Please...imi trimiti si mie site-ul european? nu mai caut in capitolul trecut ca si asa sunt in criza de timp.

am intrat pe link-urile puse de voi cu lr.ro. sunt teribili, nu ma asteptam la atata prostie din partea unor oameni. se pare, insa, ca s-au adunat toti prostii la un loc.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput