Ce filme bune ati mai vazut? (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Am vz si placut "Bella" si "The walker".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

"Falsificatorii de bani" -Oscar pentru cel mai bun film strain 2008 (chiar merita) si "Jane Eyre"-ecranizare BBC.(vedeti ca sunt 2 parti).Eu am luat la repezeala un DVD si abia cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca am luatv "Part B"..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Mi-a placut "taken".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

"Sub soarele Toscanei" si "Must love dogs" cu Diane Lane - F romantice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

"Must love dogs" l-am vazut mai demult pentru John Cusack. E tare dragut!
Eu ma pregatesc sa bag showul de sarbatori al lui Jeff Dunham... nu e film, e un show de comedie mai...special, dar imi place de mor Jeff!! He totally !!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

taken si street king.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:

The Pursuit of Happyness (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0454921/


Biografia lui Chris Gardner
http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Gardner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Asa, ce am mai vazut...

Journey to the centre of the Earth, la cinema, in 3D, absolut genial. De mers cu copii la el.
Madagascar 2 - foarte, foarte slab fata de 1.
The edge of love, slab, plin de clisee tip "film de razboi" si infiorator de depresiv. Nu mi s-a mai intamplat de mult sa ma deprime un film in halul asta!!


J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Am vazut duminica "Ducesa" si mi-a placut. Mi-a placut Keira si "nesuferitul "de Ralph Fiennes . De asemenea, mi-a placut mult coloana sonora, pur si simplu mi s-a lipit de creier de la primele note si acolo a ramas.
Azi am luat" The Women",( la noi Intrigi parfumate) cu Eva Mendes, Meg Ryan si Anette Bening dar nu l-am vazut. Pare mishto in trailer, nu stiu de ce ma duce cu gandul la Sex and the City, o sa vad cand o sa vad.
Am mai vazut recent Wanted Cu A. Jolie si Mirrors.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Va recomand cu toate mainile sa merge la www.cinemagia.ro/movie.php/Burn_After_Reading?movie_id=19162" target="_blank">Burn after reading, este... cum sa va zic, o comedie isterica. Multi dintre cei care am iesit de la film radeam cu lacrimile curgand pe obraz.

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput