Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

buna dimineatza.

nu carlav,cum sa ma supar,m-a amuzat..te...si eu sunt tareee pofticioasa si mareeee prietena cu dulciurile,dar de la un timp m-am decis sa fiu amica

o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

neatza feteleee capuccino bun bun bun pentru toata lumea.

Alinutza aici exista la chicco.Banuiesc ca si la noi in romania exista la chicco.Sunt foarte dragute cu n modele dar la fel de scumpute.eu am un fix cu incaltarile de calitate.Atat pentru adulti cat si pentru bebici

cafera te asteptam mai des pe aici
carlav pai ce putem sa zicem..ai o fetita tare inteligenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Cizmulitele din crfr sunt 25 de lei. In schimb nu gasesc pelerina de ploaie si palariuta din aia simpatica.

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

simo nu shtiu daca in iasi exista..Dar eu am vazut in carrefour baneasa mothercare si prenatal.la prenatal exista sigur pelerina de ploaie dar nu shtiu sa iti zic si un pret...Poate iti trimite cineva din buc..(e o idee proasta?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

salutare. da' ce va trebuie cizmulite si pelerina? ii scoateti afara pe mocirla?la cat de impiedicat merge fii'miu cred ca tre' sa-i cumpar costum de scafandru ca numai pe jos umbla. face cativa pasi asa in viteza, si poc cade jos!!!!!!!!
eu i-am luat niste cizmulitze imblanite......e asa haios incaltat cu ele....zici ca-i motanu' incaltzat!!!!!!!! am mai vazut o pereche cu blana naturela inauntru......poate i le iau si p-alea. apropos de marimi i le-am luat 25 ......da' atata m-am gandit pana i le-am luat de ziceai ca-s tuta si habar n-aveam ce-i trebe copilului. nici acu nu-mi dau seama daca i-s bune va doresc un "vikend" placut si cu ....caldura la calorifer!!!!!!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Mychy a nascut Oana
am scris mai multe la subiectul dedicat ei ...

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

Mychy a nascut Oana
am scris mai multe la subiectul dedicat ei ...

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)




Sa fie intr-un ceas bun! Cum se simte? Ce face bebe? Sunt bine amandoi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Fetelor, de bine ce i-au trecut bubitele Ilincai, acum e iar ciucure: fata, maini, burtica , picioare. O fi alergica? O fi vreo dermatita? Astept sa vina dr....Uffffffffffffffff.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

cafera uff biata ilinca...poate are alergie la ceva...dar cam greu de crezut...eu m-as mai duce si la un alt doftor.Multa sanatate
ioanaiubfelicitari noii mamici.Cum se simte?Cum e bebe?
Si eu as vrea sa ii iau cizmute dar mai astept putin ..sa vina ploaia caci nu o sa se mai termine pana prin februarie..asa ca am sa ii iau cizmulite cand o sa fie cazul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Ioana, multa sanatate si mamicii si bebelusului.
Cafera, multa sanatate strumfitei si sa scape repede de bubite.

Fetelor, la chic bebe, magazin online, gasiti si cizmulite, si pelerine, si umbrelute tare dragute si tare haioase. Eu vroiam sa ii cumpar din oras ca sa le pot vedea, pipai si eventual sa le si probeze. Dar cred ca pana la urma o sa ii cumpar de la magazinul asta ca tareeeee dragute mi se par. Si tot online si tot super frumoase mai sunt si la baby point.

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput