America (128)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Alintaroma superbe pozele, chiar m-am uitat sa vad in ce stat locuiesti, mi-e dor sa vad si eu culori asa frumoase!
Ruxij, e bine ca are Bogdanel criterii foarte bine definite, nu alege cu inima ci cu mintea!

Eu am avut o noapte proasta, am adormit pe la 4 dimineata si o zi si mai proasta, ca se pare ca am diabet gestational (mi-a iesit sugarul elevated la 156!!!) maine tb sa mai fac un test, dar n-am prea mari sperante, eram sigura ca-i ceva in neregula din cauza faptului ca m-am ingrasat asa de brusc, in conditiile in care mancam normal si mai faceam si exercise. Luc are si el probleme cu green card-ul, nu stiu ce naiba au facut aia de la firma gresit in acte, suntem amandoi plouati....hai ca m-am descarcat de energiile negative

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andreea, la voi e ger!
Noi pina zilele trecute eram la pantaloni scurti, e prea brusca trecerea asta. Eu am dat drumul la caldura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


miere-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Miere, tinem pumnii, poate iese bine testul urmator. Se rezolva cu GC?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Ar trebui sa se rezolve, dar asta inseamana o amanare de cel putin doua luni si baiatul asta e disperat ca nu poate merge in Ro sa-si vada parintii, nu i-a mai vazut de aproape cinci ani.

Si aici a inceput sa se racoresca, noapte ajunge temperatura si la 55 de grade, e asa de placut, dupa atatea luni de caldura.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Mieremara poate nu e, si daca e de multe ori se rezolva din dieta. Oricum trece in citeva luni. Iti tin pumnii!!!

E mortal Bogdan!!
Lia tu esti tot single mother?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Miere, si eu am pus 5 pounds in ultima luna, asta avand in vedere ca nu m-am ingrasat deloc in primele 5 luni( ba slabisem vreo 3 kile). Inca n-am facut testul ala, poate saptamana viitoare sa merg. Dar te rog, nu te stresa. Iti da maine rezultatele sau iar trebuie sa astepti ceva?

Crisss 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

se duce youtube

lipsesc toate videourile importante
au ramas numa timpeniile electorale parol.

A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

eu m-am uitat la filmul ala nou cu Kirsten Dunst :Maria Antoaneta pe youtube mai deunazi...si am mai gasit niste filme nostime rusesti cu traducere. Da-i un search pe English subtitle si s-ar putea sa gasesti ceva filme straine...nu stiu cat de bune insa.

Crisss 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Cum se duce? Cine le sterge?

Mergi la inceput