Puiuti de Randunici 2008!! (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata
Vad ca se cuclca Liana, de parca a muncit ea la el
Mami de ursulet


am fost cu sufletul si gandul alaturi de tine ursu in mesterirea de capitol, ceea ce m-a epuizat foaaaarte rau

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mai liana,dar se pare ca te-a terorizat tare de tot tiza azi,ca nu te-ai mai culcat de mult la 12 noaptea!!
NB si sa ai o zi buna maine!!Si pt mine sper!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

stela ...speeeer sa avem maine o zi mai calma

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Nu mai e nimeni?NB atunci.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Manca-v-as..ce viteza aveti!!!!!!!


HAI CATALINA CU 10-LE!!
HAI ROXANA CU VESTILE BUNE!!


SI EU!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

si pentru ca tot nu am plecat....inca ...si e deja data de 21, spun LA MULTI ANI PUCCA sa fii sanatoasa si sa te bucuri impreuna cu randunelul tau de biencutza!

si LA MAI MULTE LUNISOARE puiutilor nascuti intr-o zi de 21, andrei de floriio si daria de cristinagoji

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

LA MULTI ANI PUCCA!!!! SA FII FERICITA SI SANATOASA!!! MULTA FERICIRE!!!

LA MULTI ANI PUIUTILOR NASCUTI PE 21!!!

LA MULTI ANI FAMILIA "URSU" PT CEI 11 ANI IMPLINITI!!!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=22" target="_blank">Votati-ma
IAR POZE
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Luny, mai editeaza un pic, daca dormi lasa, nu te trezi!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=22" target="_blank">Votati-ma
IAR POZE
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

prezent, zise Mimo dintr-un fund de butoi...dar nu mai era nimeni sa auda
A facut iar febra , de data asta 39...s-a foit si a plans pana a adormit Pana la urma a adormit (acum vreo doua ore) Sper sa mai doarma un pic Greu tare cu tratamentul...urla la aspirat de zici ca-l tai, doua persoane nu-l pot tine ...eurespalul a "alunecat" din gura , pe obraz direct in ureche iar colargolul a dat pe afara (ce stie el sa traga nasul cand pui picaturi) si s-a pictat tot...parca eram handicapati d-aia, ultimul stadiu A mancat pe la 8 un iart cu cereale si asta i-a fost masa de seara...alt lapte n-a mai vrut....asa ca....nici noapte buna nu-mi vine sa spun....Teo INCA are nasul infundat, i-am facut si ei inhalatii si tot felul ...In fine...pe cand avea 39 febra s-a ridicat si el singur in picioare, pe canapeaua din sufragerie
Am citit ce-ati mai scris, am vazut poze (aproape toate) dar mi-a fost imposibil sa mai si scriu ceva ...nu mai spun decat Blankar si Tuchi Sanatate si sper ca maine sa fiu din nou alaturi de voi? Oleo, Olgutza, Prospanul ala e si pt nas? Ca nu tuseste!


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=22" target="_blank">Votati-ma
IAR POZE
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput