Cumparati haine online/

Cumparati haine online/ | Autor: ManuC1010

Link direct la acest mesaj

Buna,


Dupa o discutie avuta cu mamicile in parc m-am gandit sa va intreb si pe voi; Cumparati haine online pentru copii vostri?
Iata la ce variante de raspuns m-am gandit:
1. Da, fara retineri
2. Doar marcile pe care le cunosc,
3. Numai haine de casa
4. Niciodata. Aici ar fi frumos sa stim si ce va retine

Multumesc

http://picasaweb.google.com/mariacristina.nenciu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Raspuns: 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Eu cumpar aproape numai de pe internet pentru ca nu am timp sa umblu prin magazine. Asa ca la mine se aplica varianta 1.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Raspuns: varianta 1

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pt. copil nu am cumparat niciodata de pe net hainute ... deci, varianta 4 de raspuns. Am cumparat insa pt. mine, dar nu am fost ff multumita ... una e sa vezi in poze, alta sa vezi direct materialul, sa-l pipai, sa probez etc. Deci prefer sa nu cumpar online.



Visele oamenilor sunt aripi cu care acestia zboara spre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Varianta 4. N-am cumparat niciodata si nu stiu daca o s-o fac. de ce? Nu stiu.. poate pt ca prefer sa umblu prin magazine!



O mamica in al-!!!

Biby
Bogdan Alexandru - 17.11.2007

Poze Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

Raspuns: 1

cumpar atat pt mine cat sipentru fiica-mea.

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Raspuns 1, de multe ori.


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

Am cumparat, dar am renuntat. Ptr ca nu i se potrivesc niciodata. Prefer sa i le pot 'proba' macar din ochi. Deci Raspuns 4

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze NOI cu...noi:)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Varianta 4. Nici pentru copii, nici pentru mine. Pana nu pun mana sa vad ce material e, textura, elasticitate, cusaturile, si fara proba nu iau. Am luat o singura data o geanta dintr-un catalog, si nu sunt deloc multumita, nici de dimensiuni si nici de cum sta pe umar.(din numarul de cm nu iti dai seama de cum arata geanta pe umarul tau)Deci m-am lecuit de la prima tentativa.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Acelasi raspuns nr 4. Multe cumpar de pe internet dar niciodata haine. La bebica mea nici de la magazin nu s epune problema de probat, si uneori am luat plasa si asa, dar pot totusi sa cantaresc din ochi si, vorba cuiva de mai sus, sa pipai.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput