Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (33)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

raportam si noi noapte agitata
admirat Mirci si Raducu...mi se par asa mari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefany_p

raportam si noi noapte agitata
admirat Mirci si Raducu...mi se par asa mari...


niatsa

fiica mea s-a trezit din ora in ora
Sunt zombie. Sper sa o ia tati cu el la joaca, cum o vrea, si sa mai dorm si io 2 ore.


o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Neata si de la noi

Vai m-am topit dupa Mirci..Bine eu il stiu oricum ca are un hohot si o veselie de om mare, dar aici a fost si mai scump ca l-am vazut si auzit pe indelete.

Vianne, super si colajul tau si melodia...Ce sa mai..la inaltimea asteptarilor..Mai in colajele astea de pe onetrue media alegerea melodiei face 90% cred..

Inais, bravo pt vaccin, speram sa nu aiba urmari nici in continuare..Mi-ai bagat un cui cu criza inca existenta de Hexa. Eu sapt viitoare tb sa-l fac si inca nu m-am interesat ce si cum..

Simona, mami de baieti

David (10 nov 2004)si
Matei (24 aprilie 2008)

"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Reallaura superb filmuletul! Ce rade el acolo, sa il papi si alta nu.
Tiberiu rade in hohote si cand il pun pe burtea mea, se sprijina in manute si cum ma vede radeeeeeeeeeee!

Mai fetelor eu una nu mai inteleg nimic legat de faza cu 85% adica o sa luam si noi, eu una inca nu am intrat in CIC dar stirea asta ma da peste cap:
http://www.realitatea.net/mamele-care-nu-au-lucrat-in-2008-nu-vor-primi-indemnizatii-mai-mari-din-2009_367681.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Buna dimineata si de la noi!
Raportam o noapte dezastruoasa si o dimineata si mai si......nu mai poooooooooottttt......or iesi dintisorii?Ca deh, acuma ziua nu mai e luna plina.......chestia e ca daca o iau in brate tace.......altfel ma stie tot blocu'.......

Deliutza Broscutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

gata, suntem si noi vedete de film, il aveti la semnatura
laura mirci zici ca e o jucarie de ras. nu-mi vine sa cred!!!
andrada sinistra stire au citit ochii mei. pai in cazul asta, io care stau acasa din motive extra intemeiate de la inceputul anului, deci am intrat in CIC la mijlocul lui, o sa primesc un rahat. ca si tara in care traiesc!


RALU- de minune albastraTudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=31b67418df7aa6869ed9b4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> MONTAJ TUDOR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

REVIN

Am vorbit iar cu jurista de la mine de la munca si mi-a zis ca legea se refera la cele care in ultimele 12 luni (anterior nasterii copilului) au realizat venituri impozabile si sa nu ma mai iau dupa toate interpretarile. Chiar m-a si certat si mi-a zis sa stau linistits ca beneficiez!!!
Deci ralu_t scuze mai bine nu mai trimiteam linkul ca uite ce ne fac astia cu interpretarile lor stupide.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrada79

REVIN

Am vorbit iar cu jurista de la mine de la munca si mi-a zis ca legea se refera la cele care in ultimele 12 luni (anterior nasterii copilului) au realizat venituri impozabile si sa nu ma mai iau dupa toate interpretarile. Chiar m-a si certat si mi-a zis sa stau linistits ca beneficiez!!!
Deci ralu_t scuze mai bine nu mai trimiteam linkul ca uite ce ne fac astia cu interpretarile lor stupide.




sa speram !!!

fetelor, am luptat cu sucu de morcovi.
Adica, la inceput, e o greatsa.... dupa aia parca inghite ceva. Desi sunt murdare toate in jur . VOi cum va dati seama cat suc de morcovi a inghitsit? ca mie nu mi se pare ca au ajuns in stomac prea mult... la un moment dart, i-am distras atentia, se uita in sus, si io i-am bobinat in guritsa 3-4 linguritse. F. fericita, ii stergeam barbitsa.... si mi le-a scuipat in palma pe toate ... fata tinea sucu in guritsa...



o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Fetelor, pic si eu ca musca-n lapte , dar vreau sa intreb : trusoul pt bb, cel de 150 RON, cum se mai da acum, in bani sau produse? Si daca e in produse, ce anume? Multumesc!

Mami de fetita si de baietel 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Eseea , se dau bani.
Raportez noapte dezastru. Eu zombi, maine suntem nasi deci sunt fericitaaaa
N-am timp sa scriu poate mai tarziu.
Fir-ar ea de luna plina

Sebastian

Mergi la inceput