Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 83

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GArGAritza27 spune:

Buna dimi dragelor
Ieri am fost la Tutu sa imi interpreteze rez la analize si sincer vorbind nu prea sunt bine, dar Tutu dragut cum e el a zis ca sa incercam ceva homeopat vreo 3 luni mai intai si apoi vom vedea cum evolueaza situatia mea.

Asa ca va pup si pt o perioada cred ca voi fi mai mult pe la homeopate si naturiste, dar promit sa va citesc in continuare.

Si multa bafta la II liniute, doar ata sa vedem in acest nou capitol si cat mai multe.

Va pupicesc pe toate si va trmimit cate o

"Speranta moare ultima!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

BUNA FETE DRAGI
din pacate nu cred ca am vesti bune simt nesuferitii aia ca sunt aproape, oricum maine am sa fac totusi un beta daca nu navalesc in noaptea asta...asta e, mergem mai departe...o scoatem la capat intr-un fel...cred ca inca nu e nici un bebic disponibil pentru mine, luptam mai departe
popici tuturor , un WE plin, nu uitati sa traiti, viata e frumoasa

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casamihaela spune:

Anaconda2 imi pare foarte rau pentru ce ti sa intamplat.intradevar tare ciudat sa ai test pozitiv si simptome de sarcina.dute la dr si vezi ce zice si multa bafta la urmatoarea inseminare atat tie cat celorlante fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Merg la T la ora 2 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

anaconda, sper sa poti intra diseara pe net si sa ne spui ce-a zis T.
Eu inca mai sper in minuni.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Mada ,esti o scumpa!Din pacate,nu cred in minuni...Azi e z30 si n-am niciun semn de cm...Intarzie...Si eu sper pntru tine!Fa-ti bhcg si da-ne vesti bune!
Anaconda ,inteleg ca ti-a venit cm in toata regula?Abia astept sa vedem ce zice T...Dar totusi,de curiozitate,ai mai incercat si alt test de urina in afara de acela care a iesit pozitiv?
Cosi ,tu ce faci,frumusica?Te pregatesti de a doua IA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Eu.... incerc sa fac saptamana viitoare o HSG! Si in functie de rezultat, as continua cu IA daca e posibil. Dar acum ma macina o intrebare: pot face IA la o sapt dupa HSG? Ca... asa s-ar cam nimeri!
Si-mi pregatesc si valizutza pt Polisano, daca urmatoarele 2 IA nu sunt ... reusite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

buna ziua dragutelor,

magda- multumim pt noul capitol !

ileana- eu astept cele 2 liniute ale tale

mada- tu esti gravi pana cd vezi rosu, da? asteptam rez mare la bhcg

lali- ceva peripetii cu scuterul?

rala- ai mai vb cu tutu?

aris- ce face bebica, joaca fotbal prin burtica?

georgia, elly, anaconda, pony, rocsy, felix, gargaritza, mihaela, cosi, si pt toate celelalte fete sa aveti un w asa cum va doriti !

eu din nou incep sa cred ca sunt gravi, ca in fiecare luna dealtfel ! deci, sunt gravi pana pe 27 oct, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

si eu incep sa cred la fel ca si tine sarah ca sunt gravi. sunt z23. ma cam intweapa ovarele din cand in cand. a prestat luna asta ca la carte. acum astept. poate s-o fi prins ceva si scap de histero.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Asa imi place,fetele mele!Sa fiti gravi la cap pt ca asta inseamna optimism,iar optimismul aduce si bebe la burtica!
Rala ,nu ne mai spui nimic?Ce mai faci,cum esti?Ce se intampla in burtica ta?
Aris ,frumusica,mai spune si tu ceva...sa stim de tine!
Sarrah ,scumpa mea,nu mai avem in ce crede in privinta mea...E z30 dar testele sunt cat se poate de negative.In ce naiba sa mai sper?Astept sa-mi vina odata,sa nu mai intarzie atata,ca sa o iau de la capat cu incercarile,orice forma ar avea ele...ca nu m-am hotarat inca...

Mergi la inceput