Mamici anti-stress de ianuarie-februarie 2009 (69)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Adevarul e ca inainte nici in mijloacele de transport nu stateam pe scaun...sa vezi acu cum le vanez .. ca efectiv ma trage burtica .. poate pentru ca e situata in partea de jos si ma apasa tot timpul pe vezica si in plus mi se si intareste.
Acum vreo cateva zile cand am fost cu sotul sa isi ia un pardesiu de toamna si am avut de cautat ca de...voia ceva mai elegant.. intr-un magazin m-am asezat pur si simplu pe o scarita de aia mica, pe care te sui sa pui marfa...se uita sotul la mine....Asta e...cred ca ar trebui mai mult sport

Veronica cu Alice
micuta mea
BB e pe drum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetelor da ce este linistea asta pe aici???
ati disparut chiar toate????

22+ANTONIA IOANA

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Felicitari fetelor ptr rezultatele bune de la teste..ce bine ca s-au resorbit chisturile alea... yuhuu!!!
m-am uitat si eu dupa caruciorul ala de la chicco, nu se gaseste la noi.
miere, spor la scris teza, lasa ca scapi tu cumva de ea. daca nu, te poti face oricand professional shopper, ca vad ca ai experienta, nu gluma


Crisss 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Cami, treci la culcare, tii copilul treaza la ora asta? rushinicaimediat e 9

Crisss 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

Veronica, si eu sunt la fel cu asezatul in autobus, ma reped la primul loc liber, si in statie stau jos pe banca...ce mai, sunt o lenesa mare si greoaie.
Iris, tot nu ti-a trecut raceala? cu odihna multa trece.
Miere, multzam de informatiile despre certificatul de nastere.
Cris, chiar asa, vaccin antigripal in sarcina? e safe? doare?
Lisa, hai mai spune-ne ce ai gatit azi( eu am o pofta de oua umplute de nu-i adevarat..si e de-abia dimineata..si sunt la lucru..of,of)

Crisss 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

jasmi,frumoasa foc! eram curioasa sa vad daca nu cumva te cunosc,dar se pare ca nu...si eu..tot din Cluj
fetelor,eu ii felicit pe cei din parlament ,pt ,in sfarsit,o lege data ok. otti cei care au de comentat ,exista dupa colt,un stalp de dat cu capu'...,cam asa ceva!
si eu mi=-am pus castile pe burtica si fata mea,danseaza bine merci.nu cred eu ca mai are loc foarte mult in burtica,ca acum o simt tare bine si lovind de multe ori in acelasi loc!
felicitari fetelor pt rezultatele bune

25S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

P.s.: ce inseamna CIC?

25S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspoliss spune:

nu stiu exact ce inseamna, dar CIC e concediul acela de maternitate pe care noi in america nu-l avem( adica il avem- 3 luni si neplatit FMLA)

Crisss 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

pai noi nu prea avem mare lucru aici

25S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ttenzika spune:

fetele,stiti cumva ce pot lua pt durerea de masele???am o nenorocita de masea care bag de seama ca are de gand sa nu ma lase sa dorm

25+
mandra si fericita posesoare a unei burtici cu ochi Doamne ajuta!

Mergi la inceput