Mamici anti-stress de ianuarie-februarie 2009 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

va invit pe toate care doriti sa va puneti nr de tel pe mailul comun ... eu am reusit aseara ... si pt asta ii multumesc de ajutor lui JASMI .... sora mea de nastere ..... apropo jasmi tu unde si cu cine nasti????? daca se poate

22+ANTONIA IOANA

Camelia


Exista mail comun??

Ira 27+ mami de Lizuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

va invit pe toate care doriti sa va puneti nr de tel pe mailul comun ... eu am reusit aseara ... si pt asta ii multumesc de ajutor lui JASMI .... sora mea de nastere ..... apropo jasmi tu unde si cu cine nasti????? daca se poate

22+ANTONIA IOANA

Camelia


eu nasc la cj, la Gine1 cu dr. Bartok Ildiko. E o dr mai tanara, sufletista, sper sa fie totul ok si fara probleme, asa cum ne dorim toate

Jasmi 22+ cu
way to go, BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

cine ii trimite la ira datele?

27+ cu T. Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

IRA, incearca sa-ti activezi PM.
Pt asta, exista in partea stanga a paginii un meniu vertical cu Mesaje Private. Pe pagina care se deschide alegi Options si pe urma selectezi Activeaza mesaje private.

Pe urma, iti trimitem datele de la mailul comun.

Pe aceasta cale propun sa ne punem si pozele cu noi tot pe mailul comun

Jasmi 22+ cu
way to go, BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:

Mi-a zis maica-mea acum ca s-ar fi votat legea (au dat la radio azi dimineata) si ca de la 1 ian 2009 cele care intra in concediu de maternitate vor primi 85% din salariu. Supeeeerr tare! Eu zic ca e o veste extraordinara!!!!

Justme 28+
http://bd.lilypie.com/sejIp3.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=justme25&year=2009&month=1&day=3&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

super veste!!!

pe mine nu ma afecteaza ca in primul rand imi compensa firma pe primele 6 luni diferenta pana la salar si in al doilea rand numai 6 luni pot sta acasa, dar ma gandesc ca pt foarte multe mamici e o veste extraordinara. noroc ca e an electoral ca altfel mai aveam de asteptat.

27+ cu T. Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

JUST ar fi minunat sa fie asa desi eu ieri am ascultat la stiri toata ziyua si nu prea au zis nica .... sper sa se voteze ca eu sunt in sit irinei ... as lua doar cu 1,5 mil sau maxim 2 mil mai mult dar mi-ar conveni si aia .... decat deloc ....

ROXANA ... bine ai revenit printre noi .... si lasa supararile sa treaca pe langa tine ...

22+ANTONIA IOANA

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

SUUUPER TARE!
Asa ma bucur. Nici nu m-as fi asteptat sa o voteze din nou atunci cand ne-am hotarat sa avem un bebe. Totusi cineva de sus tine cu noi


Acum revenind la mailul comun.
Am creat primul album in care am pus 2 poze cu mine. Incercati si voi.

Aici aveti pasii care trebuie facuti pt a crea un album:

1) accesati: www.picasaweb.google.com
2) introduceti userul si parola de la contul comun
3) apasati Upload
4) completati datele despre album (denumire, descriere, etc). Daca nu vreti ca albumul sa fie public, alegeti cealalta optiune (parca Unlisted se numeste)
5) cu Add, adaugati pozele pe care le doriti in album
6) faceti Upload

Pt a vedea albumele deja existente, faceti pasul 1) si apoi accesati Photos. Acolo vor aparea albumele deja existente (momentan al meu )
Multa bafta!

Jasmi 22+ cu
way to go, BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

dragele mele,

Multumesc celor care s-au oprit o clipa din problemele lor zilnice si au intrat pt un click pe site ul concursului pentru campania 'viatza pentru mama'

Vestea e buuuna: a castigat loganul..acum tb sa-l vanda cumva...vrea cineva un logan?

In alta ordine de idei, cand facem o intalnire??

haideti sa ne mobilizam

Ce ziceti de Plaza RO... spatiu mare, magazine de burtici, mamici si pitici... siniste clatite cu ciocolataaaaaa yamyaaaaammmm

Astept pareri, sau alte propuneri

toate bune


Alinuk, Teo si minunea mica
nasterea - una dintre minunile lumii
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4b43ab1fe6e90f0fd2caa0" target="_blank">fericire, implinire..un an de Teo!
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Citat:
citat din mesajul lui jasmi

IRA, incearca sa-ti activezi PM.
Pt asta, exista in partea stanga a paginii un meniu vertical cu Mesaje Private. Pe pagina care se deschide alegi Options si pe urma selectezi Activeaza mesaje private.

Pe urma, iti trimitem datele de la mailul comun.

Pe aceasta cale propun sa ne punem si pozele cu noi tot pe mailul comun

Jasmi 22+ cu
way to go, BB



Jasmi, gata e activat PM-ul

si fete & bebei

Ira 27+ mami de Lizuca

Mergi la inceput