Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (203)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Hai ca va las, ma duc afara la plimbare. Ce bazin, ce cura de slabire, d-ati o tura prin parculet cu Adelina sa vedeti sport, urca, coboara, fugi dupa minge. Ehhheee, nici nu-mi trebuie abonament la sala.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Greyeras, ai facut poze putine dar ai avut aparatul reglat bine.
Poze pot fi facute si de pe film cu Windows movie maker. pentru dvd vorbeste cu Sim.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

eu as fi facut mai multe poze, si la toata lumea, dar a trebuit sa alerg dupa Gh...
Cu o seara inainte am fost la o nunta si desi nu aveam tunurile si blitzul fotografului oficial, unele dintre poze mi-au iesit f f bine (dar tot asa, ma jenam de ala, nu vroiam sa-i iau fatza )
bine, la biserica e cel mai greu, pt ca nu e lumina. Insa eu macar n-aveam bebe dupa mine:)))





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Greyeras, se rezolva cu dvd-ul daca imi trimiti si mie pe mail pozele cu Bubu.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui greyeras

Hai ca va las, ma duc afara la plimbare. Ce bazin, ce cura de slabire, d-ati o tura prin parculet cu Adelina sa vedeti sport, urca, coboara, fugi dupa minge. Ehhheee, nici nu-mi trebuie abonament la sala.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)


I-auzi Sabina, ia iesi in parc cu Adelina si lasa inotul.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Eu va las sa discutati aici, parca vad iar vreo 7 pagini scrise pana diseara. Ma duc cu Alex la ORL sa vedem ce e cu nasul ei vesnic infundat. Sper sa nu fie polipii ca eu am un dinte contra operatiei.

Bubu e ok, fara febra, doar ii curge nasucul. Il vad eu si pe el diseara.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

papanash, Maria nu are nimic dupa petrecere, multumesc de intrebare. Si da, acum mananca bine, fara multe mofturi. E adevarat ca trebuie sa-i ofer in continuare entertainment pe timpul mesei, insa nu se compara cu ce trebuia sa fac acum cateva luni, cand nu stiam ce sa-i mai ofer, numai s-o tin ocupata si ea sa deschida gura. Acum e floare la ureche. Uite, i-am dat acum sa manance si nu am avut nevoie decat de o spumiera, o cutie de lapte, un tablouas cu verisoarele ei si o galetusa in care erau cateva jucarii ( doi pitici, un soricel, un card, o legatura de lingurite de plastic si cateva alte nimicuri )
Iar la petrecere am fost tare multumita de ea cum a papat, chiar plecasem de acasa cu o strangere de inima, ca ma gandeam ca imi va fi foarte greu sa-i dau sa manance. Cu ocazia asta am facut-o invidioasa si pe Cecilia , tare si-ar mai dori si ea sa pape Cristi fructele in stilul acela.
Rox, este foarte bine sa lasam "reglarile" pe maine, ca mi-am dat acum seama ca fetzele alea de masa au ramas in portbagaj, iar Mihai e plecat la serv iciu cu masina. Deci nu as fi avut cum sa ti le dau azi. O sa te sun mai tarziu, sper sa te prind libera si sa poti vorbi

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna ziua!
Am vazut montajul facut de Luy la implinirea primului anisor a papanasilor si dulcetzurilor! Multumim Luy, e minunat!
Am vazut si montajul Diaspora si pozele minunate de la intalnirea voastra de pe 12.Super! ne pare ca nu am putut ajunge si noi.
La Multi Anisori sarbatoritilor de octombrie!
Noi suntem prinsi cu Sarbatorile Iasiului si cum stam pe strada unde e coada pelerinilor veniti la Sfanta, cu greu iesim din casa,dormim samd..
In rest, ne pregatim de petrecerea de taierea motului ce va fi sambata, pe 18. De maine incepem insa sa petrecem cu ziua mea, poimaine a fetei si tot asa..!




www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 11 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)

De vanzare 1
De vanzare 2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Mad, bafta multa la serviciu si acomodare usoara si pentru tine si pentru ursuletz !

La multi ani! pentru sarbatoritii de astazi, Mihai si Tudorica fara frica, sa cresteti mari, sanatosi, inalti ca brazii si curajosi ! Melania, mai intra pe aici si mai povesteste-ne despre voi !

danielle, bine ai revenit ! Foarte frumoasa Amalia , se anunta si tare cocheta, conform alegerilor pe care le-a facut .

kriss, la voi incepe de maine petrecerea, o s-o tot tineti asa intr-un weekend continuu

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

la multi ani sarbatoritilor de azi!sa va fie viata plina de bucurii, sa aveti parte de multa sanatate si fericire!
sabina - tema pentru acasa....eliza de 2 zile urla cand vede biberonul...am incercat sa schimb biberonul, degeaba!nici nu vrea sa puna gura.ce-i de facut????

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput