Timisoara, Impreuna! ( 123 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

clar, vin io, fuge toate lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

nu fuge nimeni iubita, io-s aici! ia un nurofen ca si io am bagat unul mai devreme...
zii ce mai trebe...hai ca fac si-un ceai fierbinte si o felie de pita prajita! poate ne punem pe roti!



www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

...si nu ma pune sa caut poze la toate alea de mai sus ca nu ma duce neuronu' ...oricum pe Laurelu' n-o intrece nimeni la bucate alese
btw, Laura, cum te simti?? ce-a zis Frantescu??

katitk, hai cu tata, hai cu tata!!! mai putin, numa' azi...



www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Ziua buna tuturor! Eu am avut o zi foarte buna. Am reusit sa calmez o fetita care facea crize dimineata, in sfarsit a plecat mama ei linistita la lucru... am avut o grupa de "gospodine", copiii cu sortulete au facut salata de legume cu tanti Vichi, apoi au mancat-o. Am observat legumele, le-am taiat sa vedem cum sunt ele pe dinauntru, am fost vizitati de logoped, am facut gimnastica si-am pictat legume. Si-am ras de ne-am prapadit. Mi-e ciuda de mor ca n-am avut aparatul foto la mine. Ce mult conteaza sa fie educatoarea bine dispusa la lucru, cei mici preiau starile noastre.
, probleme cu adolescentii sunt si la noi, chiar acum m-a rugat un psiholog sa ma gandesc ce fel de terapie sa poate folosi la copiii de gimnaziu. E nevoie de multa rabdare si intelegere din partea unui parinte. Parerea mea e ca e important ca tanarul sa simta ca e valorizat de parinte oricum ar fi el si sa existe comunicare.
Katik, ce cunostinta ai la mine in grupa?
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ioiii, mariaa, bine ca esti p-aci!!!!! coldrex am luat deja 2 buc dar parca nu le-am inghitit(de obicei merge acuma, nu!)ceai am baut, fierbinte de m-am pirlit, miere am lins, ridiche neagra am papat la greu cu miere, vit C fiole cit incape dar....nik!
acusika ma pregatesc sa plec de acasa
am facut azi vreo trei ture de bloc cu masinutza veche, m-am si descurcat, a fost prima data cind m-am urcat sinura la volan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

katik, mai ia extract de muguri de calin! e tare bun la muci si tuse! ia cu mana, pe bune! dar si celelalte, toate gramada!
bei, da e clar ca te descurci bine cu masina, cum adica?!?!



www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Eiiii acu m-o enervat si modelul ce l-am avut la unghii,ba ca-s prea mari,ba ca-s prea groase,ba nu i-a convenit unde am parcat masina ca a trebuit sa mergem putin pe jos ,ia varza si D-soara trebuia sa ajunga deja acasa de-o ora si n-o venit,cine stie pe unde sta gura casca si nu are busuri numai din ora in ora, Ano io m-am lecuit in a cumpara ceva fara D-soara dupe mine,dar uite ca si cu ea dupa ceva timp nu ii mai place, ieri se maimutarea in fata oglinzii si mi-a spus pe un ton jignitor uite la mine cat is de frumoasa,de o mie de ori mai frumoasa ca tine acusi intreaba oglinda asa dili e!!! odata tot si-o ia in freza de la mine ca prea imi incearca neuronu,deja numai are nici o limita,nu vreti sa stiti cum arata camera ei,nici patul nu si-l face dar-mai curatenie,dar important e ca pierde ore in sir in fata oglinzii, Claudia trimite si aici documentatie ptr imblanzirea copiilor de gimnaziu.
Mihi sa-ti traiasca sotul si sa se ia de mana cu al meu,iti trimit azi pe mess site-uri cu ceva pensiuni .
bolnavioarele toate.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Gabi,mea culpa,insa n-am bagat nici un ochi la lista de sarbatoriti azi...asa ca abia acum iti urez din suflet un calduros LA MULTI ANI! cu multa sanatate si bucurii multiple si o viata implinita alaturi de familia ta.Sa ai o zi speciala!




Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani Gabi!! Multa sanatate, fericire si impliniri!

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mai fetelor unde umblati ca ni's in urma rau de tot,haideti la cafea :



la noi ploua iarasi e m-am saturat de vremea asta,mai am maine o zi la curs si apoi ende,cel putin asa cred,Helmut s-a interesat la oficiul de munca si mi.a facut ceva acte ca sa deschid firma.acu io nu stiu daca e necesar sa deschid firma si doar sa figurez ca muncesc acasa,sa fiu inregistrata la oficiul de munca,finante,etc ca la negru pe aici nu merge ,astazi mergem sa vedem ce si cum facem si apoi sa ma apuc de amenajarea studioului,vai de steaua mea ce ma asteapta.
Parca am stiut ieri ce ma asteapta de aia am explodat asa,vine Deni de la scoala mai tarziu,dar ea s-a decis sa ramana la cor mirare mare,dar cica au facut misto de prof ca ele vor sa cand Britney,ok whatever nimic rau pana aici,ma prosteste ca vrea clatite,ii fac,manca una cu nutela si atat,mancare ioc,seara la cine ii e rau,o doare burta ii vine sa vomite,ii fac ceai,nimic,ii dau ceva de stomac nimic,i-am facut frate 2 felii de paine cu branza topita si vreo 6 felioace de muschi tiganesc (via Ro) a mancat de a spart si i-a trecut si raul,apai sa ma ierte D-zeu odata trebuie sa realizeze ca ptr ea manca nu ptr mine,azi nici i-am mai pus sandwisch,i-am pus lui Andi o banana taiata a vazut si a luat-o ea,am lasat-o in pace nu i-am mai zis nimic ca apoi poate ma trimitea iarasi pe ulita sa zbier,acu e in dilema mare sa mearga in Ro de Craciun sau sa stea aici ca vine o prietena la noi in vacanta de iarna cu sotul si 2 fete.
Dana ce e cu tine de numai scrii nimic??.
Katik esti in medical deja,sper sa stai pe acasa sa te ingrijesti ca nu iti ridica nimeni statuie .
Mariaa mai lucrezi inca,am bucur ca merge bine demararea in actiunea bebe .
Doris pe unde mai umblii,ce faci,cum e cu jobul lui Radu?Cum se simte Ines cu raceala?.
Silvana gata de azi numai fumez,am gatat tigarile si altele numai imi iau parol .
Laura draga cum te mai simti,ai mai fost si pe la alti medici,esti acasa,cum esti?te-au mai lasat durerile,ti-ai luat medical?
Anda nimic de long time,ce mai faceti,bag de seama ca Edi s-a cumintit,
Ano dobrogeano auzi ce imi povesti Deni de dimineata ca ieri au adus niste fete VIN la scoala si au baut niste tzoape de la ea din clasa,s-au ascuns in pauza si ma baut o sticla de vin apoi numai stiu ce ii si prin scolile astea,ia care si fumeaza deja de la Deni din clasa,oricum asa rau ca la Lenau nu cred sa fie pe aici si tie.
Mihi sunteti hotarati,sa caut in continuare,i-ai gat de capat iepurasului ,sper ca a luat azi Jaki ghiozdanelul copilului .
Geta tu numai pove nimic,sunteti bine,ce mai face Alex al tau,merge gradinita ramane deja la program prelungit sau tot mai aveti musafiri de la Arad .
Fetelor nimeni numai scrie nimic de Aida si Emma de ceva timp,chiar numai stiti nimic de ele? .
Deya draga ti-ai gasit papuci de dans,cum mai e cu mutatul in camin? ,merge germana?
Sper ca nu am uitat pe nimeni.
Hai ca m-am intins aici,merg sa il trezesc pe Andi.
O zi buna va doresc.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput