Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (201)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

mi s-=a rupt si dvd-ul in doua
si poza stiam eu ca am pus-o in cutia cu jhucaria, da nu e acolo, era doar dvd-ul rupt , ma simt de tot kk.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Prezent, pot sa ridic mana sus, nu mi-e frica de Sabina.



Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

mi s-=a rupt si dvd-ul in doua
si poza stiam eu ca am pus-o in cutia cu jhucaria, da nu e acolo, era doar dvd-ul rupt , ma simt de tot kk.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




facem altul , nu te supara recuperezi si posterul

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui prisi

a pus si eu cateva poze

petrecerea a fos suuuper, multumim organizatoarelor care s-au gandit la fiecare detaliu si multumim pentru cadouri

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)


Hait! Gataaaaa, a pus Mirunica mana pe Andrei!


=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


nu prea i-a reusit ca a fugit repede, baiatul a preferat gradinaritul, dar se consoleaza ca macar au pasiuni comune

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Multumesc inca odata fetelor care s-au ocupat de petrecere,(in afara de Luy nu am apucat sa mai spun nimic la plecare)totul a fost superb

Noi am plecat repede, Cristi era super obosit, ii era si foame, a adormit la tati in brate inca de la iesirea din hotel...dar s-a trezit cand am intrat in casa si nu a mai adormit pana la ora 7,30..de atunci doarme imbracat, am fost plecati......
Abia acum am descarcat pozele de la petrecere, dar nu mai am forta sa le incarc, deci ramane pe maine.

Roxana ma bucur ca va sunt de folos cilindrii, lasa ca Alexandra o sa se plictiseasca de ei si o sa-i ramana lui Bubu, ca doar pt el sunt.
Legat de cadou, e ok in ce priveste ambalajul, cel adus de mine din partea Celiei s-a rupt destul de tare.....




Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

ce geloasa m-ati facut cu petrecerea.Dar ma bucur ca v-ati distrat,am vazut pozele a fost piticeala mare acolo.Nu reusesc sa vad filmuletul.Se intrerupe foarte des.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

am gasit felicitarea cu poze.cazusa in camera copiiilor cand a scos sofia jucaria lui Gh.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Carpatina, dar studiezi pozele nu gluma! Uite de ochiul tau ager s-o teme fata. Sa stii ca Mirunica a pus mana pe Andrei, dar el a fugit imediat si nici nu fost chip sa il mai aducem in sala. Baiatul a preferat solitudinea si gradinaritul. Degeaba am vrut eu sa ii cuplez.

Prisi acum am vazut ca ai scris si tu acelasi lucru despre gradinarit. Nu-i nimic, acuma sper ca ati remarcat ca e baiat frumos si gospodar. Il mai invat eu cum sta treaba cu romantismul.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hello,
noi am dormit ca porcii
filmul merge bine,lasati-l sa se incarce, vad ca are in cateva ore peste 60 vizionari, inseamna ca-i accesat concomitent de mai multe persoane si mai face figuri. Am vazut ca n-am incarcat versiunea finala, adica am o greseala intr-un mesaj si un spot se 1 secunda ci Ramaonarosca in alt.a parte . o sa-l pun pe ala final.

Rox, si io am bocit azi dimineata cand am vazut versiunea finala si mi-am dat seama ce potrivit e cantecul de final cu realitatea, ei se duc la deal si noi la vale...



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, bine ca ai gasit poza. Cd din acela iti mai facem si oricum va trimite Luy si pe mail filmuletul acela.

Cecilia, deocamdata Bubu a adormit si Alex tot cu cilindrii aia de joaca.

Moldoveanca, ne-am gandit si la tine sa stii, o sa vezi cand primiti cadoul vostru. Apropos, astept PM cu detalii pentru a ti-l trimite.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput