Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

millie imi pare rau ca nu poti manca.
petrean asa am patit eu ieri,o durere de cap crunta,azi sunt ca noua.

azi a miscat BB2.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

DODO ma bucur mami ca ti-ai simtit minunea,Felicitari!! De acum sa te astepti la cat mai multe picioruse,ce senzatie frumoasa.Ce e ,fetitza??

monica 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Buna seara burtici !!!

Astazi fiind o vreme superba, am umblat toata ziua si acum ma pregatesc de o noua saptamana de munca !!
Deja mi se cunoaste buritca si mi-a metalat-o cu drag !!!

Millie, de unde ai cumparat ''cartea bebelusului'' ?? ce e ?



19+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Mona_B, esti cu o saptamana inaintea mea si asa m-am linistit cand am citit ce ai scris! In special faptul ca ai luat 4 kg (aproape tot atat am luat si eu, peste o saptamana, sigur voi fi luat 4). Pe mine ma ingrijoreaza aspectul asta, am citit ca nici pentru bb nu e sanatos sa iei ft mult in greutate. Am inceput si eu niste exercitii usoare, in special pentru picioare. Fara efect vizibil, deocamdata. Ce-i drept, pana acu 2-3 saptamani, nu am avut chef de nimic, doar de somn si masa. Mi-era lene sa ma imbrac si sa ma aranjez ca sa pot iesi decent din casa. Bine ca mi-a trecut!Irina81, ideea cu darul pentru copii la 18 ani este minunata. Te admir si pentru rabdarea de a nota saptamanal ce ti se intampla in sarcina, mi-ar placea si mie sa fiu asa conscventa.Noapte buna si o saptamana cat mai usoara de maine!Ana-Maria 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencar spune:

Vin i eu cu un baietel pe nume VALENTIN, deci balanta inclina pre baieti 12 la 11. Sa va traiaca bebeluii i a fie anatoi ata conteaza cel mai mult





15+AVALENTIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Buna dimineata.
Sa aveti o saptamana frumoasa fetelor.

Eu am reusit sa racesc din nou .

Pupici

20+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

'Neata fetele !!!
Azi m-am trezit foarte greu (ca de obicei ) dar noroc cu vremea de afara ca mi-a sarit somnul...

Sa aveti o saptamana lejera !!


19+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

NEATA!Novus am vazut la librarie,costa 50 de ron,are tot felul de chestii de ex .primele luni de viatza a lui bebe la mami in burtica ,sunt tot felul de intrebari unde poti atasa poza la fiecare etapa pana la 1 an parca,am rasfoit in mare si am zis ca mi-o voi cumpara cat de curand.CARMENCAR felicitari pentru voinicel!!!Aalina mami ai grija cu raceala asta ,fetelor beti si voi zilnic ceaiuri cu lamaie preventiv pt raceala

monica 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Neata fetelor.
Carmen felicitari pt baietel... presimt ca daca saptamana trecuta a fost saptamana de printese , saptamana asta e saptamana de printisori:d



14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mersi Millie, o sa o caut si eu !!



19+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput