Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (214)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Buna dimineata piticodrom!

Alexandra!

Gabriel!

Darius!
Brianna!


Jadi, sa-ti fie de bine distractia si odihna placuta la serviciu saptamana asta!

O saptamana buna la tot piticodromul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata!
La multi ani Alexandra, sa fii sanatoasa alaturi de toata familia ta!
la multi ani Darius, Gabriel, Brianna!

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE WEEKEND
IOANA CATALINA
CALIN ANDREI
LAURA
MARIA
IOSUA
LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI
ALEXANDRA
DARIUS
GABRIEL
BRIANNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tangerine spune:

LA multi ani tuturor sarbatoritilor!

Sanatate copiilor bolnaviori; si maria a fost racita, dar am luat antibiotic si i-a trecut; si nu i-a dat si lui stefan:) in schimb stefan i-a dat conjunctivita lui, da si asta a trecut-doar la MAria, nu si la Stefan:)

multumim pentru urarile de bun venit; daca as fi intrat ieri v-as fi spus ca am copilul perfect care nu face decat sa manace si sa doarma:) pentru ca de azi sunt singura cu Stefan, s-a hotarat sa nu mai doarma; vestea buna e ca mananca in continuare-mult mai mult decat pot sa produc eu, da ce sa zic traiasca milumil

Maria se poarta exemplar cu stefan, da mi se pare ca e asa trista si mai maturizata; sau am eu pitici pe creier; imi spune ca i-e dor de mine si ma gandesc daca asta inseamna ca ii lipseste timpul petrecut impreuna; o sa vad cum o sa ma simt cand se apuca sa se bata, daca acum sunt nemultumita:)

ma bucur ca va vad active si cu chef de vorba

Ramona si dulceata de Maria (10.09.05)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Multumim pentru urari Am serbat-o pe Alex azi la gradinita, a fost f frumos, a avut tort mare cu artificii si i s-a cantat la Multi ani in Romana si germana...

Tangerine ...ce sa iti zic, in primele doua saptamani cu Maria am zis ca l-am apucat pe Dzeu de un picior...dormea si papa. Apoi s-a mai schimbat foaia, au aparut colicile, nu mai doarme bine (decat in brate, of course)...Dar ce sa zic, m-am stresat mult mai putin decat la Alexandra si e muuult mai bine...o las sa mai planga, saracuta, nu m-am stresat nici cu alaptatul, merge mult mai bine decat la Alex. Ramona, daca imi permiti un sfat...daca nu produci cat vrea bebe, pune-l mai des la san, cand vrea el sa vezi ce se sporeste productia. Maria nu a papat un singur bibe de lapte praf (decat in maternitate) cand la Alex am bagat din prima zi lapte praf completare si asa am ramas...s-a reglat singura productia Scuze de offtopic cu chestiile astea de odisee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

La multi ani, Alex!!!
La multi ani, Darius, Gabriel si Brianna!

Ramona, cica o luna dureaza adaptarea la aparitia unui frate, mai e putin!

Jadi, sa-ti fie de bine distractia!

Nimic nou de pe la noi.

Codruta, pe unde mai esti? Vreau sa te intreb de schi, unde il "preda" sotul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani sarbatoritilor de ieri si de azi!

kid, sa iti traiasca printesa cea mare! De Anca, mama lui Miki, mai stii ceva? (te intreb pe tine pentru ca am avut impresia ca va cunoasteti)
Anca, la multi ani lui Miki.
Ramona, bafta si rabdare.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE IERI SI AZI!!! Sa fiti sanatosi si sa va umpleti de cadouri! Alex, Gabriel, Darius, Brianna, Mikki si gemenii!
Kid, sa-ti traiasca printesa mare, sa fie sanatoasa alaturi de cea mica! Cate kg mai are Alex, demult vroiam sa te intreb. Ca sa stiu daca tot in tandem mergem. A mea nu mai ia in greutate, nu stiu de ce, i se vad coastele cam tare...ca inaltime cred ca Ana are 1m si 1cm. Si greutate cam 13.500 cu indulgenta....
In rest ce sa va spun, suntem in trend, adica cu tuse si muci. Speram spre ameliorare. Aseara am fost in extaz ca m-a lasat sa-i pun si picaturi in nas si fas-fas in gat cu tantum verde si sirop de tuse...fara proteste... de obicei ne stie tot blocul.
Gata, merg la sedinta.



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Era sa nu va gasesc! Pe pagina a 3-a? Nu-mi vine sa cred!

Multumim de urari! si La multi ani tuturor piticodromilor!

Noi ne-am adunat in sfarsit pe la casele noastre, am reinceput gradinita de data asta cu plansete si "nu vreau", sarbatorim de sambata pana duminica urmatoare (precum cantecul "c-asa beu oamenii buni")...

Antonia, Simona, scriet-ne linistite si de piticuti micuti, ca ne e dor si noua...o fi greu, dar e frumos!

pup,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Multumim pentru urari.
Eu am avut copii bolnavi,a adus Iosua viroza,si am avut o saptamana de cosmar adaugandu-se si incercarea de intarcare a lui Aaron.
Noi am facut tortuletz,pun poze maine...

Am uitat sa spun LA MULTI ANI!!!!tuturor sarbatoritilor.

Ioana pentru ca intrebai de Andreeea,e insarcinata si are in burtica....doi samburei.


Oana,mami celor doi nazdravani: Iosua si Aaron.

www.flickr.com/photos/14066329@N04" target="_blank">poze noi


"fiecare rasarit de soare e o noua speranta"

Mergi la inceput