Pepenasi de iulie-august 2008 (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Sa vedem daca am reusit??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Am reusit!!!

Va pup pe toate si ne auzim maine!!!
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ia uite domnule, intra omul fericit ca are macar 2 pagini de citit, si cand colo Estrella exera semnatura! Pup fata!

Ma duc sa va vaz si eu pozele. Poate reusesc si eu sa pun azi. Nu stiu ce are netul asta al nostru... o fi imbatranit zau... ca de 6 ani de cand il avem nu am patit asa ceva....

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Moama ce grasana e Maya ta! Ce imi plac sunculitele ele cutate! Iar cu sapca e adorabila!

Am mai vazut si pozicile lui VIO TWENTY-NINE. Frumoasa si Alexandra ta, mai ales pe cercefelul ei cu margarete.

Dar ce zic eu... intr-adevar... te tot uiti si nu stii la care sa te minunezi mai tare, atat sunt de frumosi toti.

Ileano... care stiu ca esti cu botezul.... ti-am zis ca am vazut si pozele voastre? Ma faci sa ma inverzesc de invidie! Da' eu am haine noi SIC! Vladut e un grozav! Ma uitam in poze si imi ziceam... ia uite mai unde era capcaunul ala de chinuie pe ma-sa! N-ai zice

MAITREYI - urma la rand... N-am mai, n-am ce sa zic! Cat vocabular sa aiba un om pentru minunare?? Imi plac asa mult pozele de aproape, sa se vada asa tot capusorul pe tot ecranul!

Stiti cine a mai disparut in ultima vreme? MichellaB, pe Clabur n-am mai vazut-o, Truli-Luli, ...

Moama VIO_TM, tati vostru are parul lung? Ce tare. Al nostru si l-a taiat, dar l-a vazut Eliza in poza de pe diploma de licenta si a ramas tare uimita. Cica cine e ala? Si daca e tati, de ce are parul lung?

Bai, trimiteti-ma la treaba, ca acuma se trezeste si mitza mica si eu nu am apucat decat sa fac nitica ordine si sa bag o tura de rufe. Eliza e la bazin.

De doua zile Erika a inceput sa chiuie tare, asa, ca la nunta.

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sursula spune:

Buna dimineata!:)
ESTRELLA-ce printesa crestina ai tu acolo mai!!!!
DR.ANCA-si operatia mea arata f bine.Chiar ma gandeam zilele trecute ca sunt f multumita,dar,vorba fetelor,n-am inteles exact care e problema cu a ta.
OaNA-glicerina cu nistatin am luat de la SensiBlue.


SURSULA+Bebe TUDOR MILAN(29.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Gata nene, nu se mai poate, am legat-o cu centura! Asta vrea sa plece, nu mai sta si ea ca bebelusii in scoica, sta numai ridicata de umeri si cu barbia in piept si tot impinge... impinge... sa se ridice de acolo

Deci am legat-o!

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

Buna dimineata , haideti la o cafea .
Vreau sa vad si eu pozele cu bb. insa am doar parola pe mesaj si atat ce scriu la logare ?
Poate mai pun si eu poze cu Rayan .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Pup toate fetele!
Estrella este o scumpica Maya a ta,mi-au placut pozele de la botez foarte mult.
Fetelor eu nu am avut timp sa citesc tot din urma si nu stiu de ce nu mai scrie SUN pe forum?Este plecata sau s-a suparat?
Si eu sunt ingrijorata cu ochisorul care ii lacrimeaza Ralucai si dr mi-a recomandat sa-l desfundam peste 2 sapt dar nu prea sunt hotarata.
Va pup!

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

Salutare! Intru doar ca sa va salut ca azi am o zi plina:curatenie, plimbare, cumparaturi etc. Si azi e si tati acasa cu noi, deci o sa fiu si eu ceva mai relaxata, poate ajung si la coafor azi sa ma tund si sa ma vopsesc ca arat a zombie nu alta
Va pupacesc si va doresc un weekend minunat alaturi de pitici si de tatici

Speranta moare intotdeauna ultima!

Violeta de Alexandra Valentina - 2.09.2008


www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
minunea care ne-a luminat viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta_m_tm spune:

Ceau fetele
Da Anka sotul meu nu concepe sa aiba vreodata parul scurt, l-a avut si mai lung dar nu-i statea bine, mi-a trebuit mult pana sa-l conving sa si-l mai taie.

Vio de Miruna
poze

Mergi la inceput