Gravidute & Mamici de IASI (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Michelle...si la fata draga, si la fata

Nici pe mine nu cred ca m-a facut mai inteleapta sau mai matura maternitatea...doar ca s-a schimbat ordinea prioritatilor...cred

Despre alaptat... mi se pare crud daca poti sa alaptezi, ai lapte si alegi sa NU din diverse motive...mi se lasa sanii, nu ma pot lasa de fumat, ma doare, vreau sa dorm...mai ziceti si voi.

Dupa cum vedeti, eu am o parere despre orice...fie ea buna sau rea ...si daca se supara careva...asta e!

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui byu

AAAputem veni si sotirii?
care mai doreste care mai pofteste....

Byucu CASIAN ANDREI

Poze



Sigur ca se poate

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Bai, daca s-a terminat discutia cu cezariana versus nastere naturala hai sa discutam acu' despre alaptat

Mai am si eu "fo doo sobecte" de senzatie dupa aceea...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78
Dupa cum vedeti, eu am o parere despre orice...fie ea buna sau rea ...si daca se supara careva...asta e!

Te urmez indeaproape.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Miha- am vazut pozele, arati f bine, te-ai tuns, te-ai vopsit, e o schimbare si copii tai sunt niste frumosi.

Multumim draga,multumim!

Sta super bine Domi cu masuratorile...Mai are un pic si-l ajunge pe Robert.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Vai Simo, multumesc, aha deci noi copilarim in continuare, doar ca tr sa ne trezim la apel

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Miha- am vazut pozele, arati f bine, te-ai tuns, te-ai vopsit, e o schimbare si copii tai sunt niste frumosi.

Multumim draga,multumim!

Sta super bine Domi cu masuratorile...Mai are un pic si-l ajunge pe Robert.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...


Ehe, nici chiar asa

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Bai, daca s-a terminat discutia cu cezariana versus nastere naturala hai sa discutam acu' despre alaptat

Mai am si eu "fo doo sobecte" de senzatie dupa aceea...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Vai Simo, multumesc, aha deci noi copilarim in continuare, doar ca tr sa ne trezim la apel

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI







Tinand caont ca te stiu "din copilarie"..macar numai din vedere...pot spune cu mana pe inima ca nu te-ai schimbat DELOC!

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Vai Simo, multumesc, aha deci noi copilarim in continuare, doar ca tr sa ne trezim la apel

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI


Tinand caont ca te stiu "din copilarie"..macar numai din vedere...pot spune cu mana pe inima ca nu te-ai schimbat DELOC!

Simo mami de www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?albumId=222023392&ownerId=4088536" target="_blank">Matei



Hehe, nici tu

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput