Copilasi de iulie-august 2004 (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

In we noi am fost la un mic muzeu cu si despre trenuri..Duminica program administrativ incluzind si vizita unui sa ne dea un estimat pt container..

Ioana deci acum mergeti dimineata?
Daria bafta la dr!
Gabi astept poze! Ce-ati mai facut la casa?
Robi sint taree bune iesirile astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Kim, multumiri pt vestile bune despre Ema ! Wow, va avea doi feciori acasa cu ea, suuuper !
Cum mai stai cu sanatatile ???
Io am fo` la doc, da` el n-a mai fost ... traiasca orarul meu de servici



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Daria imi pare rau..poate mergi miine..Ai incercat cu doza mare de antiinflamator?
Merci de intrebare..doar dupa o zi de Prednison si deja m-au lasat ceva din dureri..mai 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza..io ma pregatesc intens pentru viitoarele jocuri olimpice,sectiunea maraton(sper sa-si intre repede in ritm mandra cu noua bona,s-o poata lua ea de la gradi ca io deja am febra musculara)
Vivia,da suntem schimbul 1 la gradi,ca facem 6 saptamani dimineatza si una dupa amiaza...bine ca-si face efectul prednisonul
Carmencita zi-mi si mie secretul "bucusoarelor" Ilincai,ca mandra mea nu pune nik pe ea,sta la 16 kg de aproape un an...acu' nu prea mananca de dimineatza pentru ca "am emotii la burtica, ca o sa ma intalnesc cu Viorel"
Daria
Intr-adevar vestile despre Dana-Ema sunt foarte bune,ma bucur ca Serban se muta la ei!!!!
hai sa avem o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !

Mey, io scot pt cele care nu scriu macar doo vorbe !

Ioana, moama ce vorbe scoate Maria

Noi raportam ca mergem la gradi, acolo lumea tuseste, Giulia e plina de toane cu imbracatul si fluiera si rade de ea insasi cand se aude toata ziua Musai sa o filmez, nush cand apuc ...



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ma chinui de dimineata sa intru sa va salut dar tot intervine cate ceva...

IOANA, tare Maria ca de obicei..."am emotii la burtica, ca o sa ma intalnesc cu Viorel"

DARIA, go mama la doctor, da-l incolo de serviciu! Eu am stat aseara 2 ore pe scaun la stomatolog, am crezut ca lesin de 5 ori, dar cica luni e gata...
Si la gradi la Matei e un concert de tuse de iti vine sa fugi... Eu ii dau lui Matei de vreo saptamana ulei de catina, cica ar intari sistemul imunitar.
Multumesc lui Dumnezeu, de la operatie e OK, nu a mai racit.
OLIVIA, multumim pentru vestile despre Dana ! Bine ca e bine!

ANDREEA (P), si Matei e mai moale decat alti baieti, el prefera sa culega flori decat sa se catere in copaci, dar cred ca daca asa e firea lor nu trebuie sa ne dam peste cap sa ii facem mai sportivi.

Eu sunt un pic cu emotii, pe 12 oct plec la Londra, sa ma cunoasca sefii cei mari, sa ma evalueze si poate sa ma promoveze...
Pe 1 noiembrie plec in team building, nu va zic despre Petro ca nu mai poate de fericire...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roberta, wow, sa fie un drum de succes ! Moama ce ma bucur pt tine Si unde mai pui chiulul din monotonie Pupam poetul

Io`st prin zona ... tot cu




Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

rob, felicitari!
daria, sanatate!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mey ce lisniste pe aici..eu cred ca mamicile citesc dar nu vor sau nu au timp sa ne si scrie..
La Luca bintuie iar virusul cel rau..mama lui de virus..iar eu din cauza medicatiei am imunitata redusa (ca efect advers)si ...nu stiu ce sa ma fac
Vazut ocheoasele Cristalinei, de la mare si soare..
Ioana hai ca-i bine de dimineata! A trecut raceala Mariei? Mey cu Viorel al vostru m-ati inebunit!
Daria ai fost la dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea de Pupi, , telegrafica mai esti ... hmmm ...

Kim, sanatati la voi !
Io cu doc ... merit o bata din`aia mare pe spinare, insa am vorbit cu pediatra si cu matusha si maine dimineata tre` sa merg la spital direct la orl unde este un doc care n`are nici cabinet si nici altundeva nu profeseaza si doar la el e bine de mers na, ce sa zic, imi vine sa merg in directie inversa, io prefer la cabinete; oricum urechea s-a desfundat dar au aparut alte belele tot p`acolo na, dau de veste maine, sper ...

AncaMaria , Polux ... trezirea



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput