Aspirante optimiste > 20 (349)
Raspunsuri - Pagina 20
CarmenAlbu spune:
Fetele ia auziti, vine la mine femeia de servici si imi zice! Nu te supara pe mine vreau sa te intreb ceva!
Eu ma uit la ea o vad serioasa rau ma gandesc ... ce o fi?
Ma intreaba - tu vrei sa ai copil?
Eu zic da,
Atunci fara chiloti tanga!!! Nu ai auzit ce zice la tv doctorul???
Tre sa va spun ca are 68 ani!!
Voi ati auzit de astaq??
Cu perna nu am incercat adi
!!
larissa_79 spune:
Multumesc de primire!
Eu data trecuta am ramas din prima. Acum nu stiu cum o fi?
Voi incercati mai demult?
Larisa si Alexia
(13 iulie 2006)
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/
S-o ajutam pe Alexia!
CarmenAlbu spune:
Seria a doua eu incerc de un an si inainte inca vreo 2!
Am facut o pauza de un an jumate
Dar suntem optimiste, cine stie poate ramai si acum din prima!!

CarmenAlbu spune:
Lalala draga mea in fiecare zi teste?? o sa te usuce!! Nu mai bine te duci prin ziua 8 la un eco intra sa vezi ce foliculi ai si cum se dezvolta si deabia dupa faci cateva teste daca vezi ca se apropie ovulatia? Poate e mai ieftin putin, dar tu stii cel mai bine ce ti se potriveste!
Mult norocel!!
moni_k spune:
fetele,
bun venit noilor aspirante 
..si vorba cuiva de pe aici..sedere cat mai scurta!
Vad ca suntem putine
...Ce o fi cu Anidaz..am vazut ca nu a mai intrat cateva zile... o avea treaba


Moni
http://tt.lilypie.com/VoyPp3.png
larissa_79 spune:
aveti idee la testul papanicolau in cate zile se da rezultatul? fiind a doua sarcina cred ca o sa imi faca si asta.
Larisa si Alexia
(13 iulie 2006)
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/
S-o ajutam pe Alexia!
adrianaady spune:
Buna fetelor
ma inscriu si eu in clubul aspirantelor.
incercam de 4 luni sa facem un bebe, dar fara succes pina acum.
Dar nu ne pierdem speranta, macar incercam sa gindim asa.....
Am auzit fetelor de un produs naturist branca ursului, care ar fi f buna pt cele care doresc sa ramina insarcinate....voi stiti ceva?
da-ti-mi si mie mai multe sfaturi ce as putea face sa maresc sansele de a deveni mai repede mamica...
va pup si va doresc o zi minunta
ingeras2007 spune:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127072
Link catre noul capitol.
