LMA!!! Bucurii de sept-oct 2006 (143)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Buna dimineata!

Lilino sa-ti traiasca fecioru!- iar tu cred ca te simti deja un pic mai bine.... - Sa va aduca multe bucurii.

Roxana- sa traiesti multi ani cu sanatate si sa fii fericita


Itzy- ti-am mai spus de mic copil imi doresc sa vizitez China asa ca tot respectul . micutei vorbarete.


Monique - am vazut pozele si ai o adevarata printesa in toate pozele rade e tare vesela.

Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neataaaaaaa gagici
l-am nascuuuuut pe Vladoneee

are mama baiat mare, e singurul an in care baiatul meu implineste dublul varstei de ieri ieri un an, azi 2

poftiti la o felie de www.gustos.ro/assets/articles/12757/photos/3829/tort_de_fructe_cu_frisca.jpg" target="_blank">tort

eu mi-am luat liber azi, abia m-am trezit, plec pe la niste cumparaturi, revin cand il culc pe Vladone

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Lilicooo ce facusi bre cu tortul ala....vrei sa mor de pofta aici.M-am gandit eu ca stai acasa...de nu ai aparut la matinal. Spor la cumparaturi.

Cristina


Eni imi pare rau ca sunt bolnaviori amandoi. Sanatate multa.

Chiar xan pe unde esti.....vre-o surpriza ceva.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Neatza, mamici!

In sfarsit apar si eu la orizont!

Lexicut, sunt prin preajma, merci ca ai intrebat de mine! Insa nu mi-am vazut capul de treburi! Pregatirile pentru ziua lui Rares mi-au ocupat tot timpul! Regret ca nu am avut o clipa libera sa o felicit si eu pe Maria, dar de gandit m-am gandit la voi! Deci, cu mare intarziere:

La Multi Ani, Maria! Sa fii sanatoasa si cumintica si sa ai parte de tot ce este mai frumos inviata! Un pupic special de la Rares !

La Multi Ani, Vladone! Sa fii fericit, sanatos si norocos! Sa le aduci parintilor tai numai bucurii! si pentru mami! Sa iti traiasca flacaul, Lilina!

La Multi Ani, Roxana Maria! Mult noroc si fericire!

Continui cu urarile:

La Multi Ani Bucuriilor care au implinit deja doi anisori si pe care eu nu le-am felicitat:

Cosminuta
Yagi Alesio
Rebecca-Riana
Ada
Erik
Nicolas Mihai
Sarah-Rebecca
Victor
Maya-Maria

Copilasi, sa cresteti mari si sa fiti sanatosi si fericiti!

Poze de la petrecerea lui Rares:
aici

Revin, sper, mai tarziu! De ieri am inceput munca!

Va pup pe toate!

Xandrutza, maine gata scoti bebeul fotbalist? Iti tin pumnii ca totul sa fie bine!

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are ...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Buna dimi,

LA MULTI ANI VLADUT si ROXANA! Sa aveti o copilarie si o viata minunata, plina de bucurii, impliniri, noroc si sanantate!Ma bucur lilinooo ca ai scapat si ca esti bine!
itzy -ici multi. Ce frumos ca aveti timp frumos, ca faceti multe excursii..! Abia astept sa vad pzoe cu papusik
xandrutza chiar asa pe unde esti?
eunice multa sanatate puilor tai!
Moni vazut Cosmi cea haioasa, frumoasa si eleganta! chiar ca e o zambareata. Pe cat era Patry a mea de zambarici cand era mica acum o ia inainte Cosmi Am vazut-o si pe Deea ce mare si frumoasa e!
De tarta ce sa mai zic, primesti bataita ca imi faci pofta dis de dimi cu bunatati






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Multumim.
HMMM, presimt ca Alexandrina coace o surpriza...are cineva nr ei sa mi-l trimita si mie pe Pm? sau poate se odihneste doar...
Lilina, f bun tortul.

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Xan- multa bafta si tinem pumnii.

Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Alina am vazut sarbatoritul si cele 2 tortuleteSe vede ce fericit era cu atatia invitati in jur.

Ramo

xan.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Vlad Alexandru
Roxana Maria
sa aveti o copilarie fericita si sa le faceti parintilor numai bucurii. Petrecere frumoasa!

Monica am vazut-o pe Cosmi, e o adevarata printesa
Princess am vazut si pozele voastre, foarte frumoase, protagonistii la fel, dar de ce 2 torturi? La 3 ani o sa aibe 3?
Eunice multa sanatate la baieti
Lilina aseara pe la 1 nu aveam somn, iar emisiune la tv nu era si ma gandeam la tine daca ai nascut , iar astazi ai deja baiat mare

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Am uitat...hai [red]xandrutza[/re]

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput