cluj rulz super special ;)! - cap. 84

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

ola gagici,

si noi tare ne-am bucurat azi de vremea de afara, am fost la niste prieteni si am stat toata dimineata in curte, acum am servit cateva ore de povesti cu prietena mea cea mai buna care a fugit we asta din Bucuresti acasa(suntem prietene din clasa 1-a asa ca va dati seama cate nebunii am facut impreuna)
ieri am fost la nunta si la party-ul nepotelului nostru in acelasi tim(Ralu ti-am intalnit socrii la nunta)

Roxa, ce faaain ca ai apucat la shopping!da cat mai stai prin strainatatzuri?esti cu jobul,nu?
eu intr-un fel ma bucur ca nu am ajuns la magazine ca suntem mai inghesuiti acuma cu banutzi asa ca "no money,no funny"

Flavia, multumim sunt bine isi iau din ce in ce mai in serios rolul de printese

noapte buna fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Roxa, si eu am avut cabina de dush in mijlocul camerei intr-un super hotel in Viena...da eram cu sotzu acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Cristiana, pot sa-ti spun ca sunt la shoppingareala pe datorie deci nu e funny ca nu ma pot abtzine...sper sa pastrez totusi o limita. Mai am de dat pe la Promod si apoi in aeroport pentru colege...

va pe maine...
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

buna dimineata gagici!! ia poftiti de serviticu mare drag. am savurat-o again alaturi de sotz... ce-mi plaaace.....

mai fetelor, aseara am avut un incident neplacut... sa va povestesc??? veneam de la plimbare pe o alee, cu tot familionu'; un nebun, parcat pe trotuar-claxoneaza exact in dreptu nostru, asa-sa se salute cu altu... normal ca Luca-fiind in carucior s-a speriat asa de tare, ca a urlat cum nu a mai facut-o pana amu... dar partea faina a fost ca am avut o prezenta de spirit si m-am dat la nebun... nu va povestesc... l-am facut cu de toate; asa tare m-am enervat ca il luam la bataie de indraznea sa comenteze cat de putinuufff, ce bine mi-a parut ca nu l-am lasat in pace...

cred ca sunt pe cale de disparitie, de mi-am iesit din peticdar si-a meritat-o din plin!!!

Criss, mi-a povestit socrela de eveniment!!

noi mergem azi la tzara pana pe joi, deci daca vreti, motivati absentele mele viitoare

pa-pa

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

aaaa si sa nu uit: Drum bun calatoarelor!!

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Buna cafeluta Raluca .Multumim

Eu sunt necajita ca iar am presimtiri rele.Nu se mai termina odata?
In alta ordine de idei am inceput sa mananc mai putin seara.M-am hotarat sa o iau incet sa ma obisnuiesc nu prea tare de la inceput ca sa nu renunt repede





Mami de Razvan si de Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am o clipa de respiro si am intrat aici. Am de lucru cat cuprinde. O gramada de divorturi.

Stanca, nu-ti mai fa atatea probleme.



"Mami, eu cine sunt?" (Dani)
Dany boy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Svety !
De azi inainte nimic rau nu se poate intampla!

Mi-am cumparat de la Mathilde o rochita si de la outletul Roxanei o jacheta.Magazinul asta Mathilde ma termina, e imposibil sa intru si sa nu cumpar ceva dar si la outlet am gasit o gramada de chestii faine si ieftinute.






Mami de Razvan si de Maria
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

S-a betejit Danu meu. Maine sta acasa. A facut 38.5, dar seara a avut 37.5. E tare somnolent. Zice doctoresa ca e ceva gripa. M-am uitat in gat si e cam rosu. Poate scapam de antibiotice. Ce ma sperie f.tare ca se plange ca-l doare capul. Nu s-a mai imbolnavit de un an... Acum incepe sa inteleaga mai multe. Zice:"mami ce se intampla cu mine? de ce ma doare capul?" S-a intors pe o parte si-a spus "ceva nu-i in regula cu mine".
Io-s paranoica de felu' meu. Asa-i ca nu are nimic la cap? I-am ridicat capul, si piciorele sa vad ce reflex are; i-am apasat fruntea in toate partile sa vad daca nu-i sinuzita ... Ioi ca-s pe nicieri cand aud cum plange ca-l doare capul.
Cred ca s-a acumulat si oboseala de la camin, trezitul devreme, si somnul acolo, nu-i ca la mama acasa...



"Mami, eu cine sunt?" (Dani)
Dany boy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

salutare fetelor

am scris de dimineata un mesaj lung si bineinteles ca l-am pierdut asa ca pe scurt

Roxana super faza cu dusul cu pereti de sticla

Raluca va dorim sedere placuta la tzara

Stanca nu se va intampla nimic rau si la cat bine ai facut pentru cateva suflete suferinde sigura ca cineva acolo sus te iubeste

Flavia din fericire nu mai fumez dar tot mai putem sa ne intalnim la o barfa ...Norbi nu mai merge la gradi in spate la fabr de bere ca era deja prea scump pt. noi dar acum asteptam sa se infiinteze noua grupa la gradi 72 -academia piticilor .Ma bucur ca sunteti bine .

legat de gradi sunt nervoasa : deci ne-au sunat (educatoarea care a facut ocupat de infiintarea unei noi grupe de maghiara in Manastur) sa ne zica ca cel tarziu pana azi luni sa ducem dosarele la gradi 72 ca de miercuri se porneste grupa....OK ...fericire mare pe noi si merg cu ambii copii si vineri si azi D-na directoare nu e de gasit -era ora 12 - probabil vinere scurta si probabil azi era la "cumparaturi" ...d-na de la taxe si psiholoaga ma descurajeaza ca va mai dura poate si o luna pana vom incepe ...atunci de ce drak nu ne-au zis stati calmi ca s-a aprobat dar mai dureaza

trebuie sa ma laud -sambata am fost la Polus sa luam Pampers si ceva de-ale gurii si am prins chiar ceva parada a modei ...am fost doar eu cu copii si Norbert a fost asa de ascultator iar Bea a dormit in galagia aia infernala

va pup
Erika

mama de ingeras Norbert (07 dec 2003)
si comoara Beatrice (20 mai 2008)

poze

Mergi la inceput