Bulgarasi si globulete 2007 (112)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui Ank83
te-am vazut pe la odisee... stiam ca esti dupa perdea

Simteam eu ca-mi sufla cineva in ceafa.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...




a inceput ploaia si nu stiu cum ajung sa imi cumpar haine... .. daca nu imi iau ... maine merg in la scoala

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Ank, succes la scoala. Mi se pare foarte frumos ce vrei tu sa faci. Poate sa te ajute cineva cu Raul sa mergi tu la cumparaturi?

Ia uitati ce am filmat eu ieri.:) Cine se emotioneaza usor sa nu se uite.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dar chiar m-am emotionat..BRAVO MARIA!!!!!!!!!!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

BAZAR PENTRU SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vasari

Ank, succes la scoala. Mi se pare foarte frumos ce vrei tu sa faci. Poate sa te ajute cineva cu Raul sa mergi tu la cumparaturi?



foarte frumos ... si a facut multi pasi singurica .Bravo..imediat nu o mai prinde mami

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Anca, poate plang si eu! Ieri a fost cu totul o zi speciala.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Bravo Maria felicitari pt primii pasi,ce dulce esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

ANK nu-mi vine sa cred ca ai deja 27 de saptamani de sarcina....ce repede a trecut timpul,mai e un pic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Salutare la toata lumea!
Nu am mai intrat de multa vreme pe aici...de fapt stau putin timp la calculator pentru ca Bianca imi ocupa tot timpul. Si am intrat acum pentru ca am nevoie de un sfat, stiu o sa ziceti ca intru numai cand am nevoie...dar nu va suparati pe mine...
Vineri vreau sa merg la Baby expo si vreau sa o las acasa pe Bia pentru ca e vremea asta asa nasoala, nu vreau sa o obosec prea mult pe acolo si nici sa o imbolnavesc (sa raceasca) asa ca m-am gandit sa o las acasa cu soacra mea...a mai stat cu ea, nu ar fi prima oara, can am mai mers noi la un botez, la o nunta...dar veneam acasa si ii dadeam sa pape ( sa suga) asa ca acum ar fi prima oara cand as lasa-o mai multa vreme. Si as vrea sa ii las lapte in biberon si nu stiu cum sa procedez...il pun un biberon asa cald? la frigider pot sa il bag imediat? spuneti-mi si mie cum sa fac...
O sa plec eu cu imina cam mica dar plec sa ii iau niste lucruri frumoase, scaun de masina ca in scoica nu mai sta...vrea sa vada si ea pe geam, sa stea mai ridicata, ce sa mai e fata mare deja la 9 luni aproape.
Voi aveti scaun de masina? ce imi recomandati sa iau?
Astept raspunsurile voastre.

Georgiana
mamica clopotelului Bianca Maria (25.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Vasari
Ia uitati ce am filmat eu ieri.:) Cine se emotioneaza usor sa nu se uite.

Bravo Maria!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Pe langa Maria noi suntem mici dar indraznesc sa pun si eu niste poze cum se ridica in picioare.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput