Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Licoali va saluta dar s-a saturat de brand Hai sa mai barfim despre altcineva.Ma refer la invidioasele ca mine si ale caror comentarii le-am savurrrrrrrratIncurcasem sobectele


www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellej

Pe de alta parte, sa fim seriosi: e frumoasa si (cred) inteligenta, dar n-a ajuns cine e prin 3 doctorate sau nshpe voluntariate in Africa precum Maica Tereza, ci pentru ca arata bine si s-a culcat cu cine trebuia cand trebuia (a se intelege Dan Iosif, ca dupa "lansare" s-a descurcat singura). Ok, nu e mare lucru, dar asta e trecutul ei si e normal sa si-l asume.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.


Da mai, e frumoasa+desteapta, corect...dar si compromisurile au o limita...eu numai cand ma gandesc la fatza lui Dan Iosif(a propos, si eu stiam de povestea cu el) mi se face pielea de gaina...dar sa mai si...BLEAHHHHHH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:


http://www.mediafax.ro/life-inedit/mihaela-radulescu-exmatriculata-de-la-facultate.html?4728;3508778

Ia uitati aici: Madame Minciuna mai trinteste una. Cica e inca studenta la regie film...Geo Saizescu, decanul facultatii de regie din cadrul Universitatii Hyperion declara ca a fost exmatriculata...

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Asta ar fi a cata facultate pe care a inceput-o dar n-a terminat-o? A treia, a patra? Ca stiam c-a fost si la Litere si la Sport si parca si la Psihologie. Cam inconsecventa Mihaela Radulescu la capitolul pregatire universitara. Dar se vede ca poate trai foarte bine si fara.

Macar Andreea Marin a terminat Informatica, jos palaria din punctul asta de vedere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

acum ca a informat toata tara ca-i place sa faca sex in 3,nu-i mai ramane decat sa ne si arate intr-un film. E in cadere libera femeia asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta

acum ca a informat toata tara ca-i place sa faca sex in 3,nu-i mai ramane decat sa ne si arate intr-un film. E in cadere libera femeia asta.



Ca bine zici. E o mare dezamagire femeia asta pentru mine.

Crinuta si Rayan











Fara Dumnezeu nimic nu e.
concerning your soul


www.muntelesfinteitreimi.ro/Octombrie%202008.htm" target="_blank">Nusfalau

traieste sanatos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Spune ea cu gurita ei ca e a 4 facultate...la emisiunea Eugeniei Voda,''Profesionistii" tvr-se poate vedea inregistrarea pe net,editia din 25 octombrie.

Mergi la inceput