Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Am ras cu lacrimi.....
Pai daca nu ar fi motivul acesta, care ar putea fi????????????
Ca ........bani....i-a facut........ce sa-si mai doreasca o femeie la varsta ei............decat un tinerel..........si.......deh....
si chiar daca noua nu ne place poate pentru ea este un Jonny D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui cons

Am ras cu lacrimi.....
Pai daca nu ar fi motivul acesta, care ar putea fi????????????
Ca ........bani....i-a facut........ce sa-si mai doreasca o femeie la varsta ei............decat un tinerel..........si.......deh....
si chiar daca noua nu ne place poate pentru ea este un Jonny D.



Lansand varsta la o parte, ceva ceva o fi vazut ea la Dani.Nu stiu ce, ca din punctul meu de vedere nu are nimic de luat in seama,dar e o parere subiectiva,normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Mey, prea ziceti cu foc ca "ala" e motivul..Deci suntem toate de acord ca alta explicatie nu e, ca sarmant, charismatic si spiritual nu e ( calitati care fac orice barbat atragator..) din cate am vazut din emisiunea aia...

Mey, da' dupa cum arata nici nu pare

“Shine on my way"


Mey,nu pare nu pare :)).Dar bucataru' nostru mai are si ceva miscator si rosu,greu sesizabil ce'i drept dar usor de utilizat.Motoare,adrenalina la maxim,garsoniera ca atunci cind eram trufandale :))Ti se face dor de viata traita la maxim si uiti si de barbat si de copil


Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tamara spune:


ce va ziceam de "familista"??


http://www.curentul.ro/index.php/Monden/Sotul-Mihaelei-Radulescu-face-apel-la-hotararea-de-divort.html

Poze noi-noutze cu gemenii si bebika
http://www.dropshots.com/tamararo#date

http://community.webshots.com/user/tamarutza
http://community.webshots.com/user/tamarutza2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Apropo de ce a vazut la Dani... nici Elan nu era vreun Fat-Frumos, dupa parerea mea, parca dintre toti fostii si actualii, juniorul era mai aratos.

Chiar n-o inteleg pe Mihaela. Desi n-o plac in mod deosebit, credeam ca e destul de desteapta si echilibrata sa nu se dea in stamba, dar ultimele ispravi imi contrazic impresia. ATV-ul si copilul fara casca de protectie, giugiuleli cu tinerelul peste tot, declaratii riscante in presa (vezi reactia ex-ului)... zici ca i-a luat Dumnezeu mintile. Amorul, deh:):)

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Eu vad lucrurile altfel pentru ca, din start, n-o consider o frumusete. Fizic arata foarte bine, e adevarat, care un corp frumos, proportionat, a inzestrat-o natura si e si meritul ei ca se mentine, se cunoaste ca a facut si face sport. Dar la figura nu imi place, nu i-am gasit nici o trasatura mai deosebita, e destul de comuna. Valabil si pentru Mr. Dani.
Chiar am mai spus ca mi se pare se potrivesc la fizionomie.

Si, daca au o relatie de atata timp (totusi 1 an e mult), foarte probabil ca mai au si altele in comun. Daca era doar atractie fizica aveau o aventura scurta si poate ca nici nu se afla.

Acum grija ei cea mare ar trebui sa fie copilul, sa nu-i mai dea prilej lui Elan sa spuna ca e o mama rea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Cristina,.S-ar putea sa fie cam tirziu pentru o schimbare de atitudine.Desi,nu se stie niciodata.Relatia cu Dani,cu x,cu y, se poate duce repede la mentalitatea si stilul ei de viata.Ramine micutul.Deci 1-0 pentru Elan la declaratii.


Fizic am analizat-o .Nu mai conteaza asta.Conteaza acum daca v-a putea sa isi pastreze copilul.Sa ii dea DD minte in ceasul al doispelea :)).Locul unui copil e linga mama lui.

Aniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Mie totusi tambalaul asta imi suna a altceva...Am aceeasi zodie si ascendent cu ea, nu arat la fel de bine, insa.D, dar ceea ce face ea, eu as face numai din (prosteasca) razbunare...Nu se stie ce a rupt filmul intre ea si Elan, insa frenezia cu care s-a dezlantuit Mihaela imi da senzatia ca plateste niste polite...Ca, sincer acum, la posibilitatile ei putea sa aiba un barbat pe saptamana in tari/pe meridiane diferite, si nu mai aflau amaratii de la Ciao&restul trash-urilor..Dar ea parca face inadins sa se afle, sa se vada...de ce?


V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyella spune:

Publicitatea bat-o vina? Oare? Oare chiar asa disperata/irationala/razbunatoare sa devina? Aflam noi...e experta in asta ((:

Io nu cred in indragosteala ei si in relatia ascunsa de un an.Or fi si femei care se indragostesc la secunda,carora nu le pasa de ce lasa in urma dar mintea mea refuza sa priceapa.Eh,cit traieste omu' invata.O vrea sa aiba material de o carte adevarata despe viata ei?
Chiar daca vrea sa isi traiasca viata,experientele la maxim...condamnabil mod de a o face.Dar daca nu ar fi ea,unde ar mai fi multe pagini scrise si citite.

Aniela

Edit: Sau o fi insealat-o renu' cu vreo prospatura.Musai sa se revanseze .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

"Renu" adica Elan.
Tare !

Si. intamplator, am at peste asta: http://www.libertatea.ro/stire/mihaela-radulescu-dani-e-foc-de-destept-de-aia-il-iubesc-219469.html

Mergi la inceput