Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Da, se pare ca am citit pe sarite...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

[quote]citat din mesajul lui Theiuta

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Raspuns la *altcevaAltceva:
moderatoare draguta nu neaparat frumoasa...a unor emisiuni relaxante ori interesante...pe care noi sa le dorim comenta sau macar privi.Moderatoare ingrijita cu vocabular la degetul mic,discreta cu viata ei personala,de preferat sa o stiu doar la emisiunea unde munceste...nu ma intereseaza cat castiga,unde si-a facut vacanta,cu cine se culca...de ce divorteaza,cantitatea de pantofi din propriul dulap,marca chiloteilor si culoarea lor...
Erata:casnicie de fix 4 ani exact cat varsta cupilului"...in "interviu" spune ca s-a casatorit cu Renul de "dragul convenientelor",societatea e de vina...gura lumiiSi si-a schimbat religia
Daca inainte de ultimul tam-tam se spunea ca s-au tinut de mana ca vezi draga Doamne se iubeau,dar nu mai puteau trai impreuna..."cariera" bat-o vina! acum si ea recunoaste ca a fost carata de mana la tribunal cam din motiv de jurnalisti si spatiu stramt
Renul declara ca pt mama cupilului lui...adeca cine loveste in ea loveste in el,ea fiind in continuare fam lui.Intrebat acum ce parere are despre idila ex-ei raspunde ca "nu o a mai are pe inventarul lui"
Lipsa scandalului (ca sa fie civilizati/pt ca se ubesc de nu mai poc si pt protectie copil) atat de apreciata aici a cazut din momentul in care Miaiela a hotarat sa fie prinsa de paparatatii victime sigure cu dorinta de afirmare ai ziarului Ring sau egal cum s-o chema.Asta la fix o saptamana de la divortul care nu avea cauze de infidelitate de nici o parte...Adeca initial protejat sotul de porumbeii inamorati,idila era totusi la vedere numa nimeni nu dorea sa-i creazaacum la o saptamana de liberte,fraternite este pozata la casa unde locuieste corpul delict-amantul
Pareri:e atat de avida de publicitate si atat de mincinoasa incat cred ca nici ea nu mai stie ce este adevarat in viata ei.Din nou febra adevaratelor dive de peste ocean loveste pasarile de noapte ale Romanicai.Pacat ca in ecuatie exista totusi un copil.Noi comentam si apoi mergem la culcare si ne vedem de vietile noastre.
Ieri era oripilata de rusinea patita in "trustul ei",ea femeie maritata si decenta,mama si sotie...care s-a simtit oribil cand si-a dus copilul la gradi si a trebuit sa infrunte ochii lumii.(stiti faza cu campanica in care antenistii au preluat o prefabricata de pe un blog).La scurt timp apare vestea divortului rezultat firesc al unei despartiri de mai demultAcum apare pe post de femeie indragostita si sincera,recunoaste,care-i problema lumii?E viata ei si nu o intereseste ce gandeste lumea...si totusi in acelasi interviu spune ca s-a maritat tocmai din cauza convenientelor...iar aventura dureaza de asemenea de ceva timpEu nu stiu,dar ea poate a descoperit masina timpului...traieste in lumi paralele sau timp si spatiu diferit decat al muritorilor de rand.O fi vreo clona?
La TV ne este dat sa inghitim galusca iubirii imposibile,dar nu mai putin adevarate dintre ea si sotul ei,o familie cu F mare-a se vedea stirile antenei comentate de Balbuta.Vine Capatos si arata un filmulet in care ea este prezentata ca o femeie adevarata,una dintre primele 3 femei ale Romaniei??? care nu a ascuns varsta dezvirginarii(interesa pe careva?pe mine nu) si ca pe unicul sot pe care l-ar fi dorit toata viata ei l-a parasit pt ca a fost singurul care a indraznit sa insele superbitatea,Juniorul.Va aduceti aminte pe cine iubea ea de 10 ani incoa?si era fericita?si era "femeia lui"?Acum cica si Renul a inselat-oAstea sunt exemple de gogosele.
Egal.Faca ce o vrea si ce poate.Dar nu e Scarlett care isi dorea bani ca sa poata trimite la naiba pe totiasa cum incerca ea sa arate prin cate masini si camere isi poate cumpara...
Ultima parere aici...in locul Andreiutei as sta cu becul aprins si GPS pe sotacum au logica scandalurile nesfarsite si de ce o freca pe Miha cati ani va dura casnicia rivalei cu fostul CerbMihaela e libera!!!Deci doamnelor luati-va floricelele,pralinele si asezati-va comod in fotolii.Incepe showul!
Mi-am incheiat prezentare "brand" MR.Si pana la vanatoare Junior s-a probat tot ce am afirmat
Si poate ca nu a avut mos sponsor.Acum si dupa norocul fiecarei variante feminine a lui Paturica.Dar nu e tarziu...Este o imprevizibilaSi depande de Junior cum va raspunde chemarii ubirii.Ce romantic!


www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...



Sicer, m-am amuzat copios.
Ai o logica si o tinere de minte...

Si pe mine m-au frapat diferentele dintre ceea ce afirma si ceea ce face, dar nu am avut atita rabdare sa le astern pe hirtie.Oricum, in mare parte, tot ceea ce ai descris am observat si eu.

Elan spunea intr-un interviu ca o sfatuieste sa nu faca asa si pe dincolo, dar ca, de regula, nu prea il asculta.
Sa vedeti acum ce se va mai da in stamba, ca nu mai are nici un sfatuitor si, cu atit mai mult, un cenzor.

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

[/quote]

Ia priviti:http://www.libertatea.ro/stire/raduleasca-pune-in-pericol-viata-copilului-218668.html

Parerea fostului sot mi se pare edificatoare.

Theiuta

Mami si Nicolas


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Eu imi mentin parerea ca-i va lua copilul. Si vad ca a inceput sa deschida si el gura
http://www.libertatea.ro/stire/elan-schwartzenberg-raduleasca-n-a-vrut-niciun-ban-de-la-mine-la-divort-219154.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

buna dimineata fetelor!!
ce inseamna declaratia asta??
Pentru Ayan platesc eu pensie alimentara, pentru celalalt o las pe eazice Elan ... mai are Mihaela un copil?? cu cine, de cand??

si mie-mi era draga, dar acum.... cand s-a cuplat cu copilu asta..... ma abtin de la alte comentarii....


ma luminati si pe mine,pliiiz...

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucames

buna dimineata fetelor!!
ce inseamna declaratia asta??
Pentru Ayan platesc eu pensie alimentara, pentru celalalt o las pe eazice Elan ... mai are Mihaela un copil?? cu cine, de cand??

si mie-mi era draga, dar acum.... cand s-a cuplat cu copilu asta..... ma abtin de la alte comentarii....


ma luminati si pe mine,pliiiz...

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita





se referea la noul ei iubit , dani ala

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:



n-am mancat demult iaurt

totusi.... ce-o fi vazand la el??!!??....

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucames



n-am mancat demult iaurt

totusi.... ce-o fi vazand la el??!!??....

pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita




cred ca-si retraieste copilaria...mai nou cica se bat pe play station......o fi dat in mintea copiilor

Dada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

da' uitati-va aici ce convinsa a fost ea de campania anti-fumat :




Click, Nr. 597. Vineri, 31 octombrie 2008

Mihaela: «Vreau sa-mi tatuez un scorpion»

Nascuta în zodia Leului, vedeta are ascendentul în cel mai sexual semn zodiacal

Dupa ce a sarit cu parasuta si a participat la cursele de motociclete, Mihaela Radulescu nu se dezminte si, mai nou, si-a descoperit o noua pasiune - tatuajele. Desi îi e teama ca s-ar putea infecta, vedeta vrea ss-si tatueze un scorpion pe brat, ea având ascendentul în aceasta zodie.

Mihaela are deja un tatuaj pe care si l-a facut cu ceva timp în urma tocmai în Israel, înss nu e multumita pentru ca acesta e amplasat pe spate, într-un loc mai putin vizibil. Acum, ea îsi doreste unul care sa iasa în evidenta si va opta pentru un scorpion, ea având ascendentul în aceasta zodie.

“Eu sunt leoaica, însa am auzit ca, dupa 30 de ani, ascendentul e mai pregnant decât zodia. Or, ascendentul meu e în Scorpion si cred ca am început deja sa re-simt influente ale acestei zodii”, ne-a marturisit vedeta Antenei. Ea e convinsa ca si ultimele experiente din viata sa (divortul de Elan si noua ei relatie cu Dani Otil) au o mare legatura cu caracteristicile zodiei în care se afla ascendentul sau, si anume scorpionul, cunoscut drept cel mai sexual semn al zodiacului.

Motivul pentru care Mihaela nu si-a facut pâna acum mai multe tatuaje a fost teama de posibile infectii. “Am vazut multe reportaje cu oameni care s-au infectat. Tocmai de aceea, si pe primul l-am facut în Israel. Pe acesta vreau sa-l fac în România ai sper sa nu am probleme”.

[....]

A primit un inel în pahar

Prezenta miercuri seara la deschiderea barului XO Piano Cafe, vedeta a primit inelul, dar nu de la iubitul ei, Dani Otil (care dormea acasa), ci de la un barman. Acesta i-a pregatit un cocktail, iar la fundul paharului era un inel. Pentru prezentarea evenimentului, Mihalea a încasat, se pare, între 3.000-5.000 de euro, ea facând reclama chiar si la trabucuri. Ea a fost pe punctul a trage un fum, însa si-a adus aminte ca acest gest necugetat ar fi costat-o 700.000 de euro, contravaloarea contractului campaniei antifumat.


... voua nu vi se pare ca aici nu e un conflict de interese ? sa-ntelegem ca trabucurile nu-s pt fumat ?!
... sau s-o fi gindit si ea ca Moni Lewinski ca, de fapt, trabucurile au alta intrebuintare ...?!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mie tot nu mi se pare real ce se intampla, prea e telenovelistic totul!
Elan, barbat super inteligent si rafinat, ea, nu tot atit de inteligenta si rafinata, insa cu "experienta de viata" si unsa cu muuulte alifii. Nu pot sa cred ca ar face greseli dintr-astea copilaresti, cum este asta cu expusul copilului fix la scurta perioada dupa divort. Si apoi sirul asta de declaratii de la dl Elan care e foarte public intrigat de ce face ex-a doamna Schwartzenberg, dupa ce pina acum scurt timp era cel mai discret sot de vedeta din "shoubiz".
Hmmm....ceva e putred in Danemarca






Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Mergi la inceput