FIV in Ungaria 43

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Crisis , Micky felicitaaaaari din tot sufletul!!!!!!!!!!!!!Sa aveti sarcini cat mai usoare si bebelasi sanatosi!Doamne ajuta!

Danette o adevarata minune!!!Astept cu sufletul la gura sa scrii ca e totul bine!Tin pumnii stransi!

Multa bafta fiv-oaselor unguroaice!!!!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Danette eu inca sper ca o sa fie un bebe.... sper sa continui si tu sa speri si sa te rogi la Dumnezeu sa fie bine

Luck stai cumintica sa se prinda bebelul si sa vii in curand cu vestea cea mare

19+

Cat de mari suntem

Asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Criss cred ca te mananca pielea, eu si Adela venim la tine cu , vad ca ai chef de plimbari.
dannette ai primit PM de la mine ? ai gasit injectii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Luck: bine ai revenit si bafta multa,multa sa se prinda bebelul!!!Tin pumnii stransi!Eu am inceput deja,am facut in seara asta a 6-a injectie de inhibare,pe 25 am eco.Te sun maine sa vorbim.Pupici si ai grija de voi!

Danette: sa dea Domnul sa fie totul bine si sa aveti numai motive de bucurie!

Olteanco:

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dannette spune:

Internet, pana la urma am facut 2 injectii de progesteron injectabil (cate 50 ml) pentru ca nu am gasit altceva. Da, am primit mjesajul tau dar deja incepusem cu progesteronul. Oricum...multu frumos si pup dulce.Ideea este ca homeopata la care merg mi-a zis sa nu mai fac injectii, sa merg doar cu utrogestan. Nu stiu ce sa fac. Dar merg maine la ginecolog si intreb.
Va multumesc fetelor pentru sustinere , sunteti minunate (ca de obicei) dar chiar daca nu este bebe, macar am ramas insarcinata natural si este clar ca mai incerc. Este o minune ca s-a intamplat. Nu pot sa va spun ce reactie au avut toti prietenii mei cand le-am spus, nu m-au crezut si ziceau ca asta nu e o gluma buna. Va dati seama ce surprindere a fost in jurul meu. Iar sotul meu nu a crezut decat dupa ce am avut rezultatul beta, testul de urina desi era pozitiv nu l-a convins.
va pup si va doresc si voua sa fiti fericite alaturi de bebeii vostrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticul spune:

Buna Danette,
Chiar e minune ca ai ramas natural dupa ce toata lumea ti-a spus sa iti scoti trompele.Sper sa fie totul bine si sa fie un bebel care sa se nasca sanatos!Doamne Ajuta!
Piticul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Luck, iti tin pumnii sa ramana puiutul la tine in burtik!

Danette, intr-adevar, Dumnezeu ti-a facut o surpriza frumoasa si sper din tot sufletul sa si ramana cu tine! asteptam vesti bune de la tine!

Cris, ca intrebai: eu - 360 beta hcg in z12 dupa ET. Tin pumnii sa vii cu vesti maaaari si maine!
Micky, la fel, tine-ne la curent! abia astept sa va vad pe lista de !
Sima, ce faci? cum stai?
Tabitha, cum stai ? tin pumnii!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Marinarul vesel, Filip la 1an

Asa cresc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Ma bucur ca e asa mare activitate pe aici, dar FRATEEEEEEEEE DE UNDE STITI VOI CA AM FOST LA PLIMBARE???? Deci mi-a picat fatza cand am citit. Mi-ati pus camere in casa? M-ati sunat pe fix? Mamaaaaaaa, pai cu voi nu poate omu' sa faca nimic. Doar prin vecini am fost sa vedem meciu' si sa jucam remi. Se poate?

Va pup pe toate! Sunteti fantastice !!!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

valeria 72 , nusy , andicu
pup fetele si multumesc de urari.
nusy
multa , multa bafta iti doresc din tot sufletul , o sa fie bine ai sa vezi !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

bHCG 126 deci se pare ca .... SUNT !

Va pup si va multumesc inca o data pentru sustinere. Astept vesti bune de la voi toate!!!!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput