Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

iza, cand mergi data viitoare la gineco sa iti spuna cum ai colul. Poate iti poate face cerclaj si nu o sa trebuiasca sa stai numai in pat. Stiu ce inseamna teama, de asta eu nici nu prea scriu pe aici, astept mereu urmatoarea vizita la medic sa-mi spuna ca sarcina e bine.

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

La echo de 12 sapt si ceva era inchis. La ultimul control nu cred ca a vazut dr mare lucru pt ca a curg un ovul de utrogestan (desi trecusera 24 h de cand l-am pus, restul le-am luat cu h2o ca ma gandisem la asta).Abia peste 3 sapt ma mai duc la el si peste 2 juma la echo si mi se pare mult.
Dar cred ca bebe e cuminte si creste si isi vede de treava lui, asa cum l-am vazut la echo :f serios!
Sanatate multa si voua

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

bubulina - hai ca mai avem un pic pana miercuri..si eu de abia ashtept...iar se apropie ziua, iar am emotzii

12+
http://community.webshots.com/album/565528924vcaGAV?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Eu ma duc abia luni. deci mai am o groaza de asteptat. pe de alta parte ma bucur ca nu am prins programare lunea asta, pentru ca asa are timp bb sa creasca si o sa arate mai dragutz si mai grasutz. Numa bun de tras in poze

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

1. referitor la concediu medical ...mi l-a dat dr de familie. nu stiu daca poate sa il dea alt medic.

2. maine la 4.30 am si eu programare la eco si consult gineco.

pup toate burticile!

silvi 12 +
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Buna fetelor !!!! Mi-a luat ceva sa citesc tot ce ati scris de joi pana la zi, dar am reusit in sfarsit printre 2 rapoarte si 3 telefoane toate asezonate cu o vreme urata,urata si ploioasa!

Floricik, imi pare rau de tot dar las' ca cinevaacolo sus stie mai bine de ce si cand trebuie sa se intample anumite lucruri chiar daca pe moment nu suntem de acord cu ce ni se intampla !

Simina_kin, o sa fii cu siguranta cea mai sexi mireasa si sper ca ne incanti privirile cu niste poze dupa fericitul eveniment!!

Apropos de fericitul eveniment, astazi am 1 an de casatorie drept pt care in week-end mi-am plimbat sotul + nasii la Cheile Gradistei si a fost superb !!! noroc ca s-a stricat vremea doar de duminica !

Miercuri o sa merg si eu la control si sper sa-mi spuna culoarea caruciorului !

Parca am mai discutat despre cate kg ati luat pana acum in sarcina, dar cred ca eu am pus cele mai multe (6) sa fie si de la lasatul de fumat ???

Va pup !!!!!!!!!!!!!!!!!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

@novus am citit pe net ca in medie iei: 1,5-2,5 kg primul trimestru, 5-6 kg al doilea trimestru si 5-6 kd al treilea trimestru.

Eu de exemplu am luat 1,5 pana acum...inca sunt in grafic

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

Felicitari Novus pt aniversare!Am fost si noi in iarna la cheile Gradiastei, chiar superb.
noi mai avem o luna pana facem 3 anide casatorie si 8 de relatie. Fetelor voi mancati ciocolata? E bine sa mananc acum sau nu? Ca de vreo cateva zile tot mananc in fiecare zi.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

bubulina - hai ca mai avem un pic pana miercuri..si eu de abia ashtept...iar se apropie ziua, iar am emotzii

12+
http://community.webshots.com/album/565528924vcaGAV?vhost=community


La ce ora ai programare? Eu o sa ajung pe la 5

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

eu recunosc: nu mananc ciocolata. nici dulciuri...de niciun fel. Nu le suport. In schimb am o obsesie extrema pt tot ce e verde: salata, brocoli, spanac, varza, mere verzi. Nu prea conteaza ce, verde sa fie

10+

Mergi la inceput