Mamici anti-stres ianuarie-februarie 2009 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavini spune:

Da, Cristi,isi recapata culoarea initiala...in schimb cu liniuta eu am avut-o vrei 9 luni, nu a disparut asa usor...desi mi-a aparut tarziu...

Lavinia, 17+ si Andrei (11 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Cristi, mameloanele revin la normal dar mai tarziu...dupa ce termini de alaptat. Si dunga neagra dispare...stai linistita

Alina24+ cuEMAde ianuarie

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

la mine s-au maronit tzumburucii...nici urma de vro linie neagra...in schimb am un pufuletz pe burtica....care ma cam enerveaza...doct a zis ca asa-s mamele de baietzi, mai paroase....

ioana

20+

puiutza mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

macar atata liniste am si eu - ca asta mic nu va trebui sa se epileze cat traieste.

23+ cu T. Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Alina, in Romania doar la anul...si fiind cu doi prunci, probabil doar prin Cluj vom ramane. Anul acesta am facut un traseu frumos (am stat 3,5 saptamini) prin Piatra-Neamt, Cheile Bicazului, Varatec, a fost superb.... si Paul vrea sa cunoasca cat mai mult din tarisoara, a fost in Maramures, Sibiu, Brasov, Oradea,Bucuresti, etc... vrem sa vedem (cand s-o putea) si Timisoara, Constanta, Iasi-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

Salut fetelor,
Bun venit noilor mamici sarcini usoare si bb-i sanatosi
Alina - da intrasem in panicama gandeam asa...cat de ocupata poti fi ca sa nu intri deloc pe forum...mai aveam un pic si iti dadeam telefon-serios- Ne-am obisnuit sa te avem zilnic prin preajma. Bine ai revenit
Eu acusica plec la scoala, am intrat doar putin sa va salut
Aveti grija de voi si de bb-iVa mai citesc diseara
+19

http://bd.lilypie.com/cfMjp2.png
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=veronica&year=2009&month=2&day=2&babycount=1">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

eu merg la somn,e tarziu tare la mine,dar m-am obisnuit cu fusul orar din cluj.
noi suntem ardeleanca-moldovean....deci sa inteleg ca de aia e asa fugareata fata ca seamana cu el si o sa zica :vin mai acus la masa ca acum stau pi calculator ...o sa zica incet ca o ardeleanca ce e!!!!
o zi buna!

20S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Iris, foarte frumos traseul. Chiar avem o tara frumoasa...pacat ca nu stim sa o punem mai mult in valoare si sa o promovam..

Vero, esti o dulceee . Am revenit, gata! Acum nu mai plec asa curand...sper

Alina24+ cuEMAde ianuarie

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaAlexa spune:

neata mandrelor! (mai la amiaza asa, da-i bine si mai tarziu nu??)
vad ca a revenit Alina! Bine ai revenit mandro!!! Sa nu mai pleci asa fara sa anunti ne-am inteles??? :))
Ioana - felicitari!! Multi ani fericiti in continuare!!

noi in seara asta mergem sa vedem bebeloiu!! Abia astept sa vad cat a crescut!! Ar trebui sa aiba cam 600 grame acum! :)) Sa vedem!!
Vreau sa-i luam carucior portocaliu! Al meu a acceptat asa ca nu mai avea ce zice!!

Iris - dai musai un semn cand ajungi la Iasi :)))

23+ cu Matei Teodor

miscaretu lu' mama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Buna fetelor!ce faceti cum sunteti?

Va multumesc mult pt aprecieri!sunteti foarte dragute!

Ledi_sper ca esti bine si ca totul a decurs ca la carte!te asteptam!

Tuchi_ma bucur ca poti sa ne dai vesti despre tine,te pup si iti doresc ca acest timp sa iti treaca repede!

Iris_o ce bine de voi,sper sa fie un timp frumos sa nu cumva sa uiti sa faci poze!iti multumesc pt complimente,ma bucur ca se vede ca ne iubim mult ca asa este si parca pe zii ce trece tot mai mult!ii multumesc lui Dumnezeu pt asta!

Alina_bine ai revenit!ti-am simtit lipsa!fata e bine?

Ciufik_Ira Lisa_bine ati venit,va doresc o odisee placuta!

17+

edi

Mergi la inceput