Emma - continua sa lupte cu cancerul * 7 *

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Off ...Aiduta, nici nu-mi pot cred imagina ce-i in sufletelul tau...nu pot decat sa ma rog pentru voi sa va ocroteasca Bunul Dumnezeu si sa va dea multa sanatate si putere


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Un gand bun de la noi pentru voi fete dragi!Emma si Aida,Dumnezeu sa va ocroteasca!



my little sunshine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Am intrat azi pe forum doar ca sa va imbratisez si sa va doresc un an bun, fara dureri, un an care sa aduca o minune si puiul drag sa se vindece. Aida, ti-am mai spus, ma plec in fata puterii tale si sper ca lacrimile tale sa se transforme in zimbete. Stiu ca este nevoie de o minune pentru ca Emma sa se vindece si ma rog din tot sufletul ca ea sa se intimple.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne Aida ce mesaj cutremurator! Ne rugam pentru emma sa o ajute Dumnezeu sa fie bine si s ascape de durerile astea nenorocite sa aiba putere sa mearga mai departe si sa se vindece printr-un miracol!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in 24 Decembrie, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Aida, m-a cutremurat si pe mine mesajul tau.
Dumnezeu sa iti dea multa putere in continuare!
Esti o luptatoare si o mama perfecta.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GiaDavid spune:

Fetele, care aveti anumite "puteri", haideti sa incercam sa luam orataniile alea de acolo...eu singura nu pot, sunt bine prinse...unele sunt foarte viguroase...poate ma credeti nebuna, dar cine simte ce simt eu acum, ma poate intelege!

APEL: poate "vedea" cineva ce este acolo?- ma refer strict la fete sau baieti, daca exista!

AIDA, multa putere in continuare! Ma rog la Dumnezeu sa-ti dea asa ceva!

Ah, Doamne, TE IMPLOR, dorinta mea cea mai mare la ora actuala, e sa o vad pe Kissy triumfand, sa ii dispara durerile si urateniile!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Aida,!!!!!!!!!!!

...doar atat pot eu sa spun!

Mergi la inceput