Mamici anti-stress de ianuarie-februarie 2009 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

miericico eu zic totusi ca nu mananci patu ala e tare dragut, sa il stapaniti sanatosi. si data viitoare iei masina, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Si pe mine m-a dat peste cap stirea cu bebelusii...imi venea sa plang cand le-am vazut fetzisoarele...

Stella bine ca te-ai linistit, asa cum ziceau si fetele nu ai motive de ingrijorarea atata timp cat IGM-urile sunt negative.

Eu o sa ma duc la fitness dupa nastere. Macar o jumatate de ora pe zi, las bb cu Luc dupa ce vine de la serviciu sau il iau cu mine. Noi avem aici in complex, la 100 de metri de casa noastra o sala de sport destul de utilata. Vreau neaparat sa scap de kg. Bai....Nicoleta Luciu mi s-a parut ceva....asaaaaa....imensa, fata de cum era ea inainte (e si destul de micuta de statura).



“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StelaPopescu spune:

Da Stellutza eu sunt Stela Popescu, de fapt Stelutza, sa inteleg ca si tu esti tot Popescu?

20+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Iris imi place la nebunie blogul vostru! Aveti o fetita minunata!
Ma duc sa ma delectez cu imagini din Oslo!

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Aidan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

e mica de statura Nicoleta Luciu?? cam cat are?
eu ma simt mai bine,sincera sa fiu fetelor,astept sa ajung acasa, sa imi vad viitorul sotior si sa lenevesc la el in brate. Sper ca in inauarie mama sa poate sa vina sa ma ajute(mama e o scumpa,eu cu tata nu ma inteleg).
aseara bblina mea a facut niste tumbe,eu nu am mai simtit asa ceva sa o manac nu alta!
fetele,intrebare indecenta: da cu hata-hata nu aveti probleme cu sotii? la mine dau hormonii pe afara si sper sa nu bata campii al meu ca i-a zis unu ca nu e bine si e mare pacat sa facem asta cu bb in burtica

20S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

din cauza la hata hata o sa-l sinucid curand pe al meu.

"sa nu-i facem rau la bebe" - da o zis drul ca nu e nici un bai!!!

22+ cu Traian Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stellutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui StelaPopescu

Da Stellutza eu sunt Stela Popescu, de fapt Stelutza, sa inteleg ca si tu esti tot Popescu?

20+cu



Dap tot Stela si tot Popescu ma numesc

+18 cu Maya Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

du-l cu tine la dcotor sa il auda cand iti zice asa ceva. ei nu inteleg ca noi chiar avem nevoie de atentie in perioada asta,ca dam in tampenie cum vedem cum ni se schimba corpul.


20S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

M-am intors.Bb e bine,toate sunt ok,placenta grad 1,bb are 512 gr,totul e foarte bine mai putin colul meu de 2,8cm.Asa ca stam la orizontala..
I-am vazut iar putza,deci clar e baiat.Facea nani cu fundicu pe vezica mea..si cu nasul infipt in peretii placentei,ca intr-o perna :))DPN-ul s-a modificat pe 15 ian.In rest am 2 foi cu toate masuratorile posibile si imposibile..3 poze superbe cum dormea el..si un CD pe care n-am apucat sa-l vizualizez,ca mai intai trebuia sa ma plang de col..
Revin mai incolo,v-am pupat.

POZE
Minunica mea
22+ cu David Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

ledi felicitari pt flacaul mare. ai grija si odihneste-te

a fost cu mine la doctor!!!

22+ cu Traian Carol

sa fii sanatos pana la 40+ iubi lui mama
http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput