Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Buna dimineata!!!
La multi ani! juniorilor dragi:
Bogdan Ioan de Flavia Ramona
Daria Elena de Roxana
Teodor de Mephala
Patricia Maria de Ramomar
Sa cresteti mari si sa le bucurati fiecare dimineata parintilor vostri.
Gety, felicitari ptr maria cea curajoasa. Speram sa ajungem si noi la performanta asta curand. Momentan noi plangem pe zi ce trece mai tare, noaptea plange f mult in somn si cere acasa. Acolo se potoleste repede, dar nu stiu ce face dupa ce plecam.
Lexi, poate are viermisori ceva si o supara noaptea. Daca bea ceai, incearca si niste ceai de menta, sunatoare (am inteles ca ar fi calmanta). Acolo nu poti sa ii faci un copro? Cearcanele sunt de la nesomn, sau erau si inainte? Asta e semn de geardia. Eu te inteleg perfect, Rares uraste somnul de cand l-am nascut, dar macar acum dormim noaptea, chit ca la culcare se lasa mereu cu cearta. Acum e si la noi cam greu, dar sper sa isi revina. El doarme insa putin ziua, iar noatea nu mai mult de 9 ore. Adunat cu 1-2 ore ziua maxim este putin ptr varsta lui.
Fug la curatenie, ca trebuie sa merg si la baietii mei afara sa facem ceva cumparaturi.
Un week-end cat mai placut si relaxant.


Mamica lui Rares (15 oct 2006),

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Patri, Daria si Teodor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

La Multi Ani!!!
Bogdan Ioan
Daria Elena
Teodor
Patricia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

LA MULTI ANI!

DARIA ELENA

PATRICIA MARIA

TEODOR

Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi si sa va bucurati parintii in fiecare zi.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

va multumim pentru urari, .

Patricia Maria

Daria Elena

parca era si ziua fetitei lui Ionica, ma insel? Oricum eu ii urez si ei.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">TEO in concursul Danonino - me2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

La multi ani DARIA, PATRI si TEODOR

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Daria
La multi ani Patricia
La multi ani Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!

Alexandrina 36+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandrutza, ai trecut numai sa ne oferi micul dejun si ai disparut? Oricum copios mic dejun!
Aici e urat si ploua, a venit toamna de-acum. Nu prea ai ce face, e plictiseala mare.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Lexi, hai in Iasi, ca-s vreo 27 grade afara.
Nu te gandi la ADHD, mai degraba m-as gandi la o carenta de vitamine, viermisori, lipsa obisnuintei, nu stiu, orice numai la ADHD nu.

Eu chiar ma bucur de toamna asta calduroasa (cel putin pana acum), ca nu racim noi si in special Maria. De asta vreau sa ma mut mai mult si mai mult; apartamentul nostru are soare non stop dimineata in dormitor si baie si de la pranz bate in geamurile de la bucatarie si sufragerie (living, cum i se mai zile). Imi place mult sa am soare in casa.

Tanima, ti-am zis, Maria a plans 8 zile consecutiv cand o duceam la cresa. Sunt curioasa ce-o face maine.

Eu ma plang de ceva: Maria nu vorbeste inca. Gaaaaa! Inseamna paaaaaa! Ga-ga inseamna tata, daca suna interfonul. Nu vorbeste cum vorbesc copilasii vostri.

De luni intr-o saptamana merg si eu la servici. Si o sa trebuiasca sa ne trezim din ce in ce mai devreme. Acum ne trezim pe la 6,50, dar abia pe la 7,50 plecam de acasa. Iar eu o sa trebuiasca la 8,oo sa fiu la servici.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput