Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Crisnemes LA multi ani si multa sanatate ,numai Bucurii!

Pufy ce drag imi e ca mai aud si oameni care-si fac meseria din pasiune si nu numai ptr bani.Pupa Pufy de la noi.Ai un Pm de la mine,mai demult asteptam raspuns.

Mamilili tare bunuta mai esti.De cine vb de ingerul de copil care statea nemiscat in scaunelul lui?Tare ne e dor de voi si va asteptam pe la noi.

Cristina ce bine ca e cuminte nepoata cred ca i se facu mila de mamasa si a lasat-o in repauz.

Roxana imi pare rau de Victoras,sanatate multa,pupa surioara grijulie.

Sandro fusei la dr de ochi mi-a dat ochelari ptr protectie UV si PC,mi-am ales si ramele vineri sunt gata.9 bulioane,mai am si niste picaturi de pus cand ai simt obositi si de facut o gimnastica.

Luai canapea copilului extensibila la pamant stil tatami din piele,foarte marfa,imi facem probleme de patut,ca al lui daca-l fac mare se face de 140/190 si-mi mananca tot spatiu din camera lui.Asa cai ai pun canapeaua asta care e si micuta si pot si eu dormi cu el pana il adorm 9credeti ca o sa tina faza cu adormitul,oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Am si eu aici o buzita e iepuras si un Baietel tunsulici si aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Vad ca doar eu bantui pe acilea....

Ignatica ce ma bucur cand mai apari printre noi,spor la casuza sa ne arati poze...

Gety spor sa terminati repede ca de luni incep si io precum spuneam cu camera lui M

De luni cred ca intra si M la cresa vreau sa-l duc mai devreme,sa fie acomodat cand vin cei noi pe 15 sa nu planga in cor cu ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Sephora, pupici lui Matti, tare frumusel mai e, si cu buzita de iepuras


Alexandrina 36+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Buna dimineata si de la noi!

Multumesc inca o data fetelor pentru urari!

Sephora tare dragut e Matteo si ce par mare are. Victor abia are cateva fire si l-am tuns chel.

Pe Victor il duc si eu de luni la cresa - abia ieri au iesit analizele la coprocultura si la exudat (care sunt ok), sper sa fie usor si cu acomodarea la cresa.





Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatza gagici
of, cat ati mai scris, eu am avut ceva treaba, mai ales dupa amiaza, numai vizite si petreceri, chiar ieri am fost la o petrecere de pitici la o herghelie din Baneasa, nu va puteti imagina ce a fost acolo
mama copilului are 5 copii, unul din prima casatorie, 2 din a 2 casatorie si 2 din partea sotului din prima casatorie, ca sa nu mai zic ...ca ea (mama sarbatoritului si mama a 3+2 copii) este si ea la randul ei unul din cei 9 frati, Doamne, cata lume era....ce frumos sa ai o familie atat de numeroasa

Crisnemes, la multi ani si din partea mea, sa fii fericita (scuze de intarziere)

Roxana, ai botezat nepotu' si nu m-ai chemat si pe mine macar la Biserica

MamiLili, welcome back, l-am vazut pe M in poze, suuuuper frumos baiatul

pufy, plang si eu cu voi, stiu ce simti, imagineaza-ti ca mie imi venea sa-mi iau campii dupa 1 an jumate....desi initial am spus ca voi sta cu Vlad pana la 3 ani....nu te simti vinovata ca nu ai de ce

mephala, azi m-am mail-uit cu lucian

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor,
vad ca vorbiti de gemuri, dulceturi, compoturi Eu as fi vrut sa fac niste zacusca, dar nu am masina de tocat aici, asa ca am renuntat pentru moment. Poate la anu'.
In schimb am in plan pentru azi niste clatite si zilele astea niste galuste cu prune (ca tot vorbeati de prune).
In rest suntem bine, buba mea e spre bine, pansamentul se micsoreaza de la o zi la alta, nu ma mai doare decat f putin, mai mult ma ustura.
Va las ca azi se deschid niste galerii comerciale aici in oras si fii-mea e foarte nerabdatoare sa mergem.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Fetelor vorbiti de muraturi, gemuri etc de pus pe iarna eu in afara de niste castraveti nu am pus nimic , cu siguranta voi pune si niste vinete in congelator.
Cat despre galuste cu prune- gomboti- cum se spune pe la noi,mi-ati
facut o pofta.

Lexi sper ca mana ta sa se vindece cat mai repede si spor la plimbare.

Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufymic

Crisnemes

dar dupa 4 ani de stat acasa simt ca o iau deja razna....banuiesc ca nu sunt singura care simte asa! iar noul meu job a picat la fix sa ma scoata din starea de prostatie in care simteam ca ma aflu...
Stiu ca perioada de acomodare a gazucului la cresa nu va fi una usoara si nici scurta(e f mamos...), dar asta e!Chiar nu am ce sa fac...




Pufy- eu te inteleg perfect si eu aveam nevoie de o schimbare care a venit la timp. Eu am stat 2 ani - 1/2 la servici si apoi iar 2 ani acasa . Parca primii 2 ani au trecut mult mai repede si mai usor

Bafta la servici!
Cand vii prin Cluj? Poate asa reusesc sa ma intalnesc si cu Cristina.


Cristina si Dragos (31.01.2004)+Victor(19.09.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/victornemes" target="_blank">Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lilina

mephala, azi m-am mail-uit cu lucian



sa va fie de bine, si sa fie intr-un ceas bun.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">TEO in concursul Danonino - me1 si me2

Mergi la inceput