Bucurii de sept-oct 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Itzy!!!In sfarsit un semn de la tine!Felicitari sotului pentru post si papusicii pentru acomodare. Mi-au lipsit mesajele tale.
Mexxafelicitari pentru job. Sa fie intr-un ceas bun!
La multi ani sarbatoritilor
Stefan Andrei
Lukas Daniel
Dorian Constantin
[/red]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Felicitari, Andreea!!
Tanima, succes la doctor! Mai odihneste-te, fa-ti timp pentru odihna.
Alexutza, am luat cam 11 kg pana acum.
Multumesc tuturor pentru aprecieri, va pup!

La noi a plouat azi noapte, s-a racorit afara. Cred ca ma duc la nani, cu Narcisa, sper sa si reusesc.


Alexandrina 37+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

mexxa, bravo, felicitari, Doamne Ajuta, sa fie totul bine

xand, te felicit si eu pt.felul cum arati, adica foaaarte bine

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

ma mai tineti minte? mi-a fost dor de voi, m-am gandit in fiecare zi ca oare ce mai faceti, ce mai scrieti, daca a aprut itzy si uite-o pe aici Multi pupici, felicitari papusicii pentru acomodarea rapida, felicitari lui Bogdan pt asa un job!!!

LA MULTI MULTI MULTI ANI CU SANATATE SI FERICIRE BUCURIILOR SARBATORITE AZI: Stefan Andrei
Lukas Daniel si Dorian Constantin

pupacesc toate bucuriile care s-au serbat pana acum, am vazut si ceva poze cu frumosul Matteo, eleganta papusica Adelina, Reby dulce foc, am incercat sa-l vad si pe Mathias dar nu am mai gasit nici un link cu poze, deci lili astept likul pe mess pleaseeeeeeee

mexxa felicitari pt job! ma bucur mult pentru tine! mult succes si multe realizari!!! De cand incepi munca?

Va multumim tuturor celor care mi-au felicitat mogaldeata de ziua ei Nu a avut o zi perfecta, pt ca de ziua ei eram in masina la intoarcere din concediu, dar i-am cantat non-stop la multi ani, iar ea era asa bucuroasa, isi punea manutele peste ochisori, le lua doar un pic si ne privea tare incantata, cu un zambet strengaresc. Sper sa apuc sa pun si cateva pozici din multele care le-am facut.

xandrutza mama, dar ce gravidutza misto esti! Felicitari!!!
alexutza felicitri si tie pt grasunica mica! ai promis ceva poze, dar nu le-am gasit sau le-am omis eu? am citi cam pe diagonala din lipsa de timp.

pup y all







***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Mexxa - wooww, felicitari si la cat mai multe realizari!!!!

Ramo - asa e, uite am uitat sa pun pozici....nu mai pormit, poate, poate asa voi reusi!!!!

Am uitat sa zic, deh neuronul bate-l vina..

Itzy - welcome back!!!!..felicitari sotului pt asa realizare, ma bucur pt acomodarea cat de cat usoara si multi ici papusicii!!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si 27+ Theodora
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, lipseste omul cateva ore si curg vestile bune.
In primul rand la multi ani Bucuriilor Stefan Andrei, Lukas Daniel si Dorian Constantin! Sa aveti parte de om copilarie superba, mult noroc si mai ales sanatate!
Mexxa, felicitari pentru job, ma bucur tare mult pentru tine!!!
Itzyyyy, ma bucur enorm ca ai aparut, mi-a fost dor de voi! Felicitari sotului pentru asa un job grozav, ma bucur tare mult ca va merge bine si ca Papusica s-a acomodat repede! In unele pasaje scrise de tine, m-am regasit si eu, in special in cel cu tentatia fata de shopping Eu inca nu m-am lecuit de tentatia asta, si uite ca imediat se fac 9 luni de cand suntem aici.
Xandrutza, au dreptate fetele, arati superb!
Ramo, bine ai revenit, abia astept pozicile din concediu!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

sarbatoritilor de azi: Stefan, Lukas si Dorian!

si cu o mica intarziere tuturor Mariilor(ca ieri am lucrat), cu un -ic special Mariei de Lexi!

Itzy bine ai revenit!Felicitari sotului pentru job! Si acomodare usoara tuturor!

Andreea felicitari pentru job!A sosit soarele si pe strada voastra dupa atata intuneric si necaz....!

Ma duc sa ma culc ca diseara intru in tura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns festina spune:

Buna fetelor

La multi ani tuturor bucuriilor care si-au serbat ziua luna aceasta si tuturor Mariilor care si-au serbat ziua ieri!

Alexandrina arati super! Sarcina usoara in continuare!
Ramona sa va fie de bine concediul!
Itzy acomodare rapida in Beijing, sunt convinsa ca e o experienta extraordinara.
Mexxa felicitari pentru job! Negociaza-ti bine salariul!!

Va pup pe toate
O zi buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Xandrutza ai pus ceva poze noi cu burtica? Eu nu am gasit nimic in albumul tau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Buna, fetelor!

va multumim de urarile de ziua Dariei, sunteti niste dragute.

eu sunt super ultra ocupata, asa incat intru mai rar pe forum, nu ma uitati, sper.

Itzy, ma bucur ca sunteti bine, m-am gandit toate zilele astea la voi. bine ca ana s-a acomodat repede, asta iti da si tie un plus la moral. va pupam si pupam mica ambasadoare a fetitelor frumoase din Romania.

Lili, confirmam participarea (de fapt am confirmat-o si la tel). asteptam sa petrecem (ceai contra colicilor ai la Kid's Land?)

avem poze noi cu www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UV=210181447021_99036756713&collid=19502908113.95875756713.1220960535745&page=1&sort_order=0&navfolderid=0&folderid=0&ownerid=0" target="_blank">Botezul lui Victoras si www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UV=210181447021_99036756713&collid=19502908113.29002756713.1220960599623&page=1&sort_order=0&navfolderid=0&folderid=0&ownerid=0" target="_blank">Ziua Dariei. la ambele evenimente nu prea ne-am destrabalat noi, ca banii in ziua de azi se duc nu stiu pe ce, dar important e ca ne-am simtit bine si ca au fost alaturi familia i prietenii.
Stefan Andrei,Lukas Daniel si Dorian Constantin , la multi ani si multa sanatate!

va pupam, sper sa dau mai des pe aici


www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?UV=806562702573_79409688613&collid=19502908113.42874477613.1217933558383&page=1" target="_blank">Daria&Victoras, ingerii mei
Roxana, mamica fericita de Victor Andrei (23.06.2008) si Daria Elena (06.09.2006)

Mergi la inceput