Puiuti de Randunici 2008!! (90)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Ursu, da, e ok greutatea, problema s-a pus ca in 6 sapt a luat numai 600 grame.
A, si a mai fost o faza. Cica: de cate ori se trezeste noaptea? eu, mandra: odata, intre 5 si 6, cu mici exceptii! Ea: cam devreme se trezeste totusi
Ei, oricum, mi-a zis ca ar fi bine niste cereale in plus dupa baie, dar ca nu e absolut musai inca, sa mai verific peste 2 sapt cat a luat si vedem. Deocamdata, bag cura de proteine, galactogil, tinctura de marar si spirulina
Mai, ce ii faceati ursuletului de radea asa??

Stela si mie mi-ar prinde bine o topaiala dinasta. Concertul cu Gipsy Kings l-am cam ratat, ca e in seara asta. Asta e...
Da,inghetata aia acrisoara merge bine fara cioco, dar s-ar putea sa aibe nevoie de cioco pt sustinere. Oricum, la Cluj mancam tone de inghe cu struguri la cutioi, fara cioco! Miam maiam!! La noi a ajuns doar asta pe batz. Tot e bine!

Liana felicitari pt o poveste cu final fericit. E, acum poti zice linistita ca bb se poarta asa pt ca asa are ea chef, si nu de alta

Roxana

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Buna,

Am deschis un bazar la umanitare pentru Sonia, o capsunica minunata de mai-iunie 2007.
Cine doreste sa posteze ceva sau sa liciteze rog sa intre la:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125844&whichpage=1

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Lia Yupiiiiiii!!!!!!! Inca o mofturoasa pe ramurica!!!!!

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Pucca, am vazut-o si eu pe biencutza cum rade in hohote

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Roxana, sovi, Liana

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

fetele pentru sustinere! si eu m-am bucurat si pe urma m-am gandit: maaamaaa daca plange in halu' asta de mofturoasa....si are doar 5 luni........cum ar trebui sa procedez? sa ma dau bine pe langa un psihiatru de la nr. 9 sa am mereu acces la o rezerva ? sau sa incep sa iau preventiv "blegomanoase"?

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Ma apuc sa fac capitol nou-noutz

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

RAMURICA PROASPATA

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

sovi nu lua de bun chiar tot ce zice tanti dr ! acu nu ca vreau sa contest profesionalismu' femeii , dar tre sa comenteze si ea ceva, pai sa spuna ca e totul ok si adica ii dai bani degeaba?...acum serios vorbind, poate nu e frumos ce spun sau nu e corect cum gandesc, dar nu sunt deloc deacord cu parerile astea cum ca nu a luat in greutate decat atat si trebuia atat, nu se scoala la 7 ci la 6, ...etc.. . pai mi se pare perfect logic si normal: nu toti copiii sunt la fel, exista grafice si tabele orientative nu stas, ca nu sunt robotei; motive de ingrijorare exista cand nu iau deloc in greutate, nu mananca mai deloc sau nu asimileaza......; sunt si ei sufletele, au perioade mai bune, mai rele, cand e mai cald, sau alte cauze si nu papa la fel; eu pana acum nu mi-am facut si nici nu imi fac griji cu greutatea, desi teo are 5 luni si un pic si are 6640 grame si 66 cm. si ambii pediatrii au zis ca ok, si ca are organismul si metabolismul ei; asa ca sovi eu zic ca e foarte bine sashone cum e, bine ca bubita e fara importanta (da bine faci "ca-i suflii-n ceafa" si o urmaresti ) iar ce a mai comentat dr cu greutatea si trezitu "cand vrea cocsu' ei" ....considera conversatie de complezenta

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput