Puiuti de Randunici 2008!! (90)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maia37

http://img84.imageshack.us/img84/4199/p1020866am8.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/2276/p1020866nu4.jpg

Si puiul meu papa la masa de oameni mari




super

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Sovi, al meu are 6,700 si 70 cm, mi-a zis ca e f bine si sa nu diversific inca...asa ca sasha e super bine

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

kya...soacra-ta sa se ia de mana cu a mea si sa se duca pe campii! vb lui sovi, omul tau parea normal, ce naiba??? asa influentabil e? ia-l tu mai deoparte asa si explica-i frumos ca acum tu si sanziana sunteti familia lui si ca ti-ar placea sa aibe mai multa incerdere in tine, mai ales in privinta copilului! hai capul sus, ca asa ochi frumosi ca ai tai nu au ce cauta in butoi!

gecko, bine ca nu-i ai pe bunici pe langa tine, si poti sa le spui ce vrei in legatura cu patrick, ca nu te pot verifica. sau parca ziceai ca le faci filmulete? si daca vor filmulet cum papa patrick legume si isi clateste gura cu ceai, ce te faci?

mimo bine ai venit! cred ca te-ai simtit super atunci cand le-ai spus colegilor ca il ai pe vlad!!!

liana
bravo pt teo care sta in fundulet! cum au iesit analizele? poti intra pe net sa vezi rezultatul, stii nu?

cristina cum fuse in vacantza?

stela asteptam poze de la nunta!

sovi ma bucur ca chestia din gura lui sash nu a ingrijorat-o pe pediatra ta, inseamna ca nu e nik grav si trece de la sine! poate s-a prins cu gingia cumva.

clau si la mine la fel cu fructele, nici prea-prea, nici foarte-foarte. i-am pus si cereale dar tot se stramba frate, exact cum pove gecko de patrick. sper sa am mai mult succes cu legumele la pranz.

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

ursule, noi dupa vaccin cu mancarea nu am avut probleme...dar unul din picioruse il tinea mai drept si nu si-l agita prin aer ca pe celalalt...cred ca vreo 2 zile l-a tinut, nu am fost foarte atenta.

sovi, ce mi-a venit cu diversificarea? sotul mi-a venit. adevarul e ca la 9 kile ale lui, stand doar in picioare si imbracat la blugi si camasi arata ca un copil de un an si cand il vezi nu ti se pare anormal sa manance cu pofta o felie de paine...
azi am fost cu el la sot la spital...lumea se uita cam crucis la noi cand spuneam ca are 4 luni jumate...intrebarea de baraj era:"Are you sure?"

EDIT: 9 kile ale lui Patrick nu ale sotului...care oricum nu e pe departe cu cele maxim vreo 55.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

2 filmulete de ieri cu vladutz:
FILMULETE NOI

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

DA Gecko, exact asa il tine, deci nu ma ingrijorez. Merci

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

all.
in special o Sovi sa-i treaca bine supararea.Eu am iesit.Noroc cu nunta de duminik und m-am simtit tare tare bine si frumoasa!
tuchi,ce frumos spui tu de puii tai.Urez de pe acum sa fie cu reusita examenul..cat priveste taxa,no comment..e specific romanikai.Esti mai bine cu starea azi?
Vali,razaciosul!
tiza ce s-a ridicat in fundulet..
Dar vad ca v-am facut-o bine cu inghetata de struguri...cred ca era mai interesanta dACA nu avea pojghitza de cioco..
fug la piata...

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:


ce tare e ursuletul cum canta la pianina si cum rade in hohote!!!super!!!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

ce ursulet razacios si cantaret!
rox ; da, de pe net le iau intotdeauna; ieri au avut nu stiu ce probleme de sistem si am tampit cu codurile alea si cu telefoanele, ca ba ziceau una, ba alta.... dar finalul e fericit : urocultura negativa si hemoleucograma e ok, in limite normale.

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

Citat:
citat din mesajul lui lianam

ce ursulet razacios si cantaret!
rox ; da, de pe net le iau intotdeauna; ieri au avut nu stiu ce probleme de sistem si am tampit cu codurile alea si cu telefoanele, ca ba ziceau una, ba alta.... dar finalul e fericit : urocultura negativa si hemoleucograma e ok, in limite normale.

Liana, mami de Teo (27.03.2008)


yupppiii!!! deci e ok, e doar mofturoasa...

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput