Puiuti de Randunici 2008!! (90)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

A,liana,eu nu m-as trudi sa tai pe ici pe colo,as baga masina..Randunoiul vad ca nu zice nici da nici ba,soacramea a comentat,dar ce-mi pasa?Ii fac surpriza..

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

pai... si eu! mai "invart" un pic telecomanda la tv, pana ma ia somnu mai tare; sper sa nu fie spre dimineata la randunele!


Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mstela

A,liana,eu nu m-as trudi sa tai pe ici pe colo,as baga masina..Randunoiul vad ca nu zice nici da nici ba,soacramea a comentat,dar ce-mi pasa?Ii fac surpriza..





www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

ok, atunci nb fetele, ne mai auzim maine, daca tot sunt in concediu

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ursule, cum adica esti in concediu, ca nu m-am prins?

Liana, stiu cum zici cu folia de aluminiu, dar tot trebuie sa speli dupa, cu sau fara folie...ee, si n-am frecat, ca s-a dizolvat repede de la Asevi, doar am limpezit cu laveta

Se trezise Stefanoiu si i-am dat lapticul cu cereale, nu i-am mai facut altul, cel facut la 9 jum...l-a lins, 180 ml si s-a culcat! poate doarme si el pana la 5-6, ce bine ar fi!

Scartz, vorbeste singur in patut
Ma duc pana la el si apoi la nani!
Noapte buna!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mda, i-am dat-o pe suzeta-sa

Maine ma duc sa iau banii pe trusou si apoi mergem in Plaza sa-i iau trening de la Zara , doar ii da statul bani de trusou
Sper sa-mi gasesc si eu rochita pt. nunta cumnatelei, abia astept sa bantui prin magazine. Il las pe Stefan cu Lica si Vlad il iau cu mine.

Gata, fug la baie!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Si Vlad a papat 140 ml.
Sotul meu e in concediu 3 saptamani si asta inseamna ca are el grija mai multe de bebe sa ma refac si eu

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Un link interesant cu diversificarea, merita citit.


http://www.roportal.ro/articole/855.htm

.............................................
Doi Trandafiri Albi,
in Rasaritul Primaverii.
...........................
"The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."
..........................
In spatele nick-urilor se afla foarte multe minti bolnave.














Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:



Clau ce veste minunata ne-ai dat! iti tin pumnii si degetele incrucisate si de la maini si de la picioare sa se repete experienta!
Pucca si Andra e o partzaicioasa.. si puteeee a partz de partz.. cateodata mai trage "cu mitraliera", cateodata numai un foc
Sovi de ai sti cat am mai plans de cand am nascut.. nu stiu cum ai rezistat atat!
Bubule bravo de Stefanoi papacios! ptiu nu fie de deochi!!
mai da chiar ca ati avut noroc.. acum sa va spun cum se petrec aici lucrurile?
americanii sunt o natie de oameni ffff comozi,grandomani si calmi (in general vorbind-sau macar asta e parerea mea).. nu se grabesc deloc (exceptand - viteza de pe autostrada).. au rabdare sa trec cu carutzul pe unde se nimereste, fara claxoane.. ba mai mult eram odata cu randunoiul si cu caruciorul si traversam o stradutza din cartier si venise unul mai cu viteza, a dat frumusel inapoi si atata si-am mai cerut scuze de nu ne venea sa credem (noi obisnuiti ca acasa).. dar ca sa vedeti ca mai exista si alte feluri de oameni..
Maia si daca mergi pe malul marii fa o baie si pt mine ca astia au inchis piscina de vreo 2 sapt si sufar enorm .. nu stiu ce inspectie tehnica.. asta ca sa vedeti si ceva naspa aici.. ca toata iarna nu au avut cand sa inspecteze, acum vara cand e rost de piscineala..

mai la mine primul CM a fost sub normal cu mult! sa vedem nr 2 cand o fi cum o fi..
si la fel ca Sovi ma intreb de bb2 cum o sa simt.. fata de primul.. oricum nu as vrea sa fac diferentieri, ca de ex la mine, sora mea fiind un pic mai bolnavicioasa, eu tot timpul m-am simtit mai "ne-iubita".. desi acum nu mai cred asta.. dar u never know..

Vali sa traiasca Mateiul vesel!
Bravo Teo de Liana!
am incercat si eu azi sa o las in fundulet nesprijinita.. si a tinut cateva secunde bune... off... ce mai cresc puii astia! parca ieri am adus-o acasa, un botz de om
Ursule
Stela bravo ca v-ati distrat! oare eu oi mai sti sa dansez? (bine in afara de ce dansez cu Andra )

si cam gata scrisorica..
se vede ca lumea e prin concedii ca parca apuc si eu sa recuperez mai repede ce s-a scris pe timp de zi in RO... daca e asa, concedii placute sa aveti randunici ratacitoare!! si vreme buna!
iar pe restul le ca nici eu nu plec niciunde!
tocmai de asta ma duc sa mai beau o .. Tuchi te bagi? sau mai bine nu, ca ai de invatat!

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata!
Miha, eu la ora asta ma bag doar la

V-am facut la toate, capuccino pentru Liana, nesquick pentru Bubu( dar n-am roz!) si ceai pentru cine doreste! Cam multa treaba am facut asa ca ma mai odihnesc un pic si m-apuc de invatat!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput