Mamici de septembrie octombrie 2008 (136)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Claudinna bine ai venit acasa !!!! Sa ai un puiut cuminte si mancacios !!!! pupici multi !!!

Valentina 34 + David

Asa creste gandacelul nostru

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

am ramas cu lacrimi in ochi dupa ce am citit predarea stafetei...foarte emotionant momentul, multumim mamicilor de pepenasi

claudinna bine ai venit acasa

31+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Multumim fetelor de iulie-august pt stafeta, sunteti toate deosebite

Claudinna bine ati ajuns a casa sanatosi. Ai un bb superb si bucalat

Eu bazai prin casa, ca de obicei n am somn





www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=2" target="_blank">Concurs DANONINO lau1 si lau2


Laureta bb2 - 37+ si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

laureta votat o frumoasa pe nume Inisa

am inceput sa experimentez ceva lovituri parca in ovare...cert este ca ma doare foarte tare...efectiv nu ma pot abtine si tresar toata de durere. nu tine mult, doar cat se misca bebica acolo dar aoleu ce mai doare ma simt de parca sta infipta in ovarele mele....voi aveti asa ceva? sunt normale durerile astea?

31+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

am schimbat si noi semnatura..era sa uit de azi am intrat in luna a 8-a

32+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

vai fetelorrrr....ce cuvinte minunate...iar am udat "coada pisicii" asa cum fac si cand citesc vreo poveste a nasterii....nu-mi vine sa cred ca repede a trecut timpul...oficial de maine sau de fapt ...de acum pt ca e trecut de miezul noptii a inceput perioada noastra....zilele noastre ...nici nu stiu cum sa cataloghez ceea ce urmeaza...

noutati ceva????bine ai venit acasa claudinna si acomodare rapida cu bebicul!!!

cum ati petrecut w-end-ul???eu nici azi nu am avut stare...mi-am luat in sfarsit acel ravnit aspirator cu spalare ...nu am luat Philips ci Siemens..e in oferta la metro de la 7.5 mil la 6.5 mil si daca duci un aspirator vechi indiferent de starea lui...poate fi si carcasa doar mai ai reducere 1 milion..deci 5,5 mil...aseara cand am fost la metro nu stiam de oferta asta pe raft fiind pret de 6.5 mil...l-am luat si la casa am vazut ca afost taxat mai putin insa cand am ajuns la garantii m-am trezit ca-mi cer aspirator la schimb...bineinteles ca nu aveam....am negociat cu tipa de acolo sa ma lase pana miercuri cand se termina promotia pt a cauta o "rabla"...daca nu o sa duc diferenta de bani.....pana acum nu am gasit nimic dar sper...poate imi dati idei unde as putea cauta....nu ma indur sa-l dau pe cel pe care-l aveam eu pana acum...este un Philips in stare de fct doar de 2 ani si nu cred ca merita....ma intrebam daca nu cumva or primi si aspiratoare auto pt ca as prefera sa cumpar unul la 30 ron si sa-l dau decat sa dau 100 ron.....in fine....nu i-am testat fct de spalare..asta o s-o fac maine ....ci doar aspirarea si sunt ffff multumita...

noapte linistita!!



POZE...POZULICI

37+... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

ramonzca felicitari pt noua achizitie

eu ma bag la nani ca s-a mai linistit bebelina cu loviturile, deci profit de ocazie ca sa adorm. o noapte linistita tuturor

32+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Ramo nu e nici un targ de vechituri prin bucuresti? Nu ai nici o ruda care sa aiba un aspirator mai batran si ponosit?

Gargaritza fica'mea sta comod cu capshorul pe oasele bazinului, cand in stanga, cand in dreapta, cum are ea chef.

E asa de ciudat... maine nu mai merg la lucru

37+ - Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

neata!

Bine ai revenit acasa, Claudinna!

Multumim pentru gandurile frumoase, fericitelor mamicute de pepenasi!


Lauretta, votat printesa Inisa!

o saptamana plina de vesti bune!

pe toate!

37+ Sebi

http://md.lilypie.com/O77np3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

mesaj de la Bitza "sunt la sala de travaliu, am dilatatie 4-5, astept sa vina dr.am avut o seara cu pb cu tensiunea"



37+ Sebi

http://md.lilypie.com/O77np3.png

Mergi la inceput