Mamici de septembrie octombrie 2008 (135)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Precizare: nu imi asum merite ne..meritate.Eu doar am facut putina operare PC...informatiile exact sub acea forma sunt intr-o brosurica Euroclinic.

Daca o sa observ ca sunt intrebari o sa sintetizez din mini-manualul pe care l-am primit la curs....acolo ar fi ceva munca.Dar pana atunci tot ce am facut a fost sa transcriu exact cum era in brosurica.

Hai ca ma bag sa fac capitol nou

35+
bebe David

Lucrusoare bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

Va invit la Capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor nu va mai stresez cu mancarea mea,dar felicic a cerut o idee asa ca eu m-am conformat

eva sunt sigura ca daca iti suni mamica iti face si tie
andreea la fel, baga sotul in priza ca si al meu a fugit azi in piata dupa varza

tzitziri mi-am salvat toate informatiile scrise de tine pe laptop, fff utile si bine sintetizate



33+ DAVID-MIHAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Kid bine-ati venit acasa! Ma bucura tare atitudinea voastra pozitiva. Va urez numai zile frumoase impreuna.
Ramonzica nu te pot ajuta cu vopseaua. Eu am ramas la palette dar oricum eu sunt blonda si stiu ca o marca buna pe Blond nu tine neaparat la fel de bine si pe alte culori.
Tzitziri super info le-am pastrat deja.


34+ Anda Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

tzitzirifelicitari pt semnatura!!!hai ca acush ajunge si daviducul tau la termen



33+ DAVID-MIHAI


Nusha, sa stii ca acum trei saptamani nu ne mai gandeam noi ca prindem nici 35...asa ca e o mare realizare!
Ma bucur ca esti activa pe forum!Incep si eu sa ma dezmortesc

35+
bebe David

Lucrusoare bebe David



Dar ce problema ai cu sarcina de nu credeai ca ajungi pana aici?
Te intreb, pt ca eu am colul scurt si sunt in panica!!



Raluca

33+

Mergi la inceput