ORADEA (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare oradeni, pupici speciali gravidutelor semnez si io condica ... eu sunt ingropata in munca, voi avea 2 saptamani criminale
Andy p, sanatate puiului



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Daca am fost la tara, am vazut ceva dragut.

Vechea mea pasiune: fotografiatul florilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blaganadia spune:

Buna dimineata, eu am ajuns deja la serviciu de ceva timp, caci de o perioada buna de timp ma trezesc pe la 5 fara 5, nu pot sa dorm nicicum. Daca ma pun in pat iar, numai ma enervez, asa ca vin la serviciu.
Cum sunteti cu grdinita? Ati inceput sa ii duceti pe copii?
Sa aveti o zi buna cu totii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

andyp -uite nr de tel. sper sa nu fac reclama cu asta ( marius, ce zici se poate? daca nu sterge mi postarea, ok?)0259/477827.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.Eu dorm din ce in ce mai prost,asa ca ma simt tare terminata in timpul zilei.
Daria multumim suntem mai bine.Cum e la job?
Mercedesmultumesc ptr nr de telefon,l-am notat si ma voi duce si la el sa vad ce zice.Ieri ne-am dus asa la nimereala la pelican la o dr si ne-a spus ca are dop cerumen si ca s-ar putea sa-l doara urechea de la el.Tratament cu picaturi o saptamana si apoi sa mergem sa-l revada.Sper sa-i treaca.


37+bbelina
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la mine.
Andy, sanatati la voi ! Si tie spor la odihna cat mai poti
Nadia, da, am fost pe la gradi, am vorbit, am vazut, ieri Giulia a fost cu dadaca si nu mai vroia sa plece acasa

La noi la munca e fain, fac munca a 3 persoane si asta imi ocupa cele 9 ore de birou Abia astept si eu concediul ... dar pana atunci am de tras ...



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

si eu cu gandul la concediu.Vreau sa fie totul ok, desi pe ultima suta de metri apar chestiile "neprevazute".Luni dimineata plecam!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Ce fain ca vb de concediu si mergeti .. si eu mai am dar am si de lucru.
Bia va incepe din 8 septembrie gradi cu educatoare noi si copilasi necunoscuti. Sper sa se adapteze la noua grupa si sper ca in 8 sa mi iau o zi de concediu.

Concediu placut va doresc celor care plecati.
Apropo daria nu ne iei si pe noi in geamantan sa ne duci la praid?

gabi-ai revenit acasa?
blaganadia- de la ce starea asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mercedes

andyp -uite nr de tel. sper sa nu fac reclama cu asta ( marius, ce zici se poate? daca nu sterge mi postarea, ok?)0259/477827.


E ok nu-i nici o problema.
Noi vrem sa mergem maine la gradi ca ne-am plictisit rau de tot acasa. Vrem copii dar numai pana la pranz.
In vara asta am reusit performanta de a nu pleca nicaieri in concediu. Am nevoie de bani pt altceva.

Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/watch?v=9dxvZ8UCZag" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ce pacat ca nu mai mergeti in Croatia...
Eu intentionez sa ma duc luna asta inca o saptamana la munte, in aceeasi locatie, doar sa pot "scapa" de la servici. Sa vedem daca iese planul.

Mergi la inceput