Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

A! Inca ceva: iti sta foarte bine cu noua semnatura

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

felicitari oana! si sa fie bine pana la capat!!

--------------------------
teste....teste....si iar teste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

dupa atatia ani fara reusite de a avea un bebe...dupA ATAtea incercari prin care ai trecut atata vreme..a rasarit soarele si pe strada ta...........
eu iti doresc din suflet o sarcina usoara....un bebe sanatos si care sa iti aduca bucuria pe care ti-o doresti in sufletul tau...sa mai vii sa ne bucuri si sa ne incurajezi si pe noi la aspirante............bine?????????????

sarcina usoara!!!!!!!!!!!!sa fii fericita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZELE MELE
http://s278.photobucket.com/albums/kk109/Beatrice1982/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda_magda spune:

Salutare Oana! Felicitari!
Si eu am aflat acum vreo trei ore de existenta unei fiinte care va veni... Inca nu-mi vine sa cred, tie? Deja m-am dusa sa-mi fac si testul de sange ca sa fiu eu 100 la 100 sigura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:


Multumesc fetele! Sper sa ma tot gasiti pe aici pana pe la anu prin mai...

Oana

Un vis pe cale de implinire...4+

noi2

"TODAY is a gift, that is why it is called THE PRESENT..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

oanaaaaa felicitari din suflet, sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos. Un vis care ti s-a implinit cu ajutorul Bunului Dumnezeu.Odisee frumoasa iti doresc si tie si fetelor care ti se vor alatura

maryb 30+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe




AMR 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

Oanafelicitari sa sa ai o sarcina minunata cu un bebe sanatos. aratos si destept


20+BogdanDoamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anidaz spune:

Oana te felicit peste tot pe unde apuc .Sa ai parte de ceea ce meriti din plin ,de un bebe sanatos in primul rand,cuminte,mancacios si frumos.Sa stea in burtica pana la termen !

Si nu uita pastreaza-mi si mie un loc la odiseea ta,

Ai deschis o odisee frumoasa ,niste cuvinte care-ti induioseaza sufletul,sa fi fericita si iubita!


poate luna asta da!



Ale,un sufletel norocos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Oana felicitari, sa ai parte de o sarcina minunata si de un copilas perfect sanatos...abia astept mai 2009 ca sa-ti citesc din post-uri fericirea si bucuria de a fi mamica!

31+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Oana, felicitari pentru sarcina! Si pentru subiectul initiat...
Ma inscriu si eu in clubul albinutelor... ieri mi-am confirmat faptul ca, avand ajutorul lui Dumnezeu, prin mai voi naste un al doilea copilas...
Deocamdata sunt in concediu, la jumatatea lui septembrie ne intoarcem in tara si mergem la medic, sa vedem ce face bebe si ce fac anticorpii mei, sa-i tinem sub control. Am emotii foarte mari, sper ca pana la jumatatea lui septembrie sa fie bebe bine. Ma doare burta de fiecare data cand fac vreun efort (inclusiv cand am umflat colacul fetei), lucru care la prima sracina nu s-a intamplat. Am vorbit cu medicul, mi-a spus sa iau utrogestan, iar aici, in Turcia, nu gasesc decat progestan...
Revin... si sper sa facem o odisee frumoasa!

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput