Gravidutze si Mamici de Cluj-88

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ELENA nu stiu sigur daca reusim sa mergem impreuna ,trebuie sa merg pe Campului pe la 5 si dupa aceea sa merg in Marasti so iau pe nasa lui Tiadris ,daca o sa ajung iarasi in Manastur te sun tu puiule
stii unde e Mc Donald in p ta M.Viteazu da ?ok ,faci dreapta mergi 30 de sec pe langa cladirile alea si apoi faci stanga o sa vezi o Banca acolo ,cred ca i BCR
IN dreapta sunt niste scari rulante urci si apoi te uiti dupa lift sper sa mearga de data asta iar la etajul 7 cobori o sa vezi multe parcari iar restaurantul e pe stanga ,e f simplu ,suna ma daca nu te descurci
ANDREEA ce scump e puiutzu
RAMO draga nu te necaji ,sper sa ti treaca alergia mai repede ,de la ce ai facut o ?


tu fetelor de 2 saptam nu mai iau anticonceptionale ,nu se mai gaseste Exluton nicaieri
azi am fost si mi am facut analizele pt anticorpi ,am rh ul neg ,iar maine merg dupa rezultate ,sper sa fie totul ok ,pt ca la anu o sa ne punem si noi pe treaba

va pup ,noapte buna



INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Alex-tu pe la cat vii? daca mergi la 5, dupa te duci si dupa nasa?mai tarziu, asa-i?de la cat e intalnirea tu fetelor? nu de la 4?vai ce zapa sunt, iar sunt in ceata. ma lamureste careva, hihi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Antoni intalnirea e de la ora 18!!

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Neatza!

Deci mare mare intalnirea astazi! Meli se vede ca te gandesti cu mare drag la intalnirea asta ca vroiai sa fie mai repede!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
Oare merge liftu azi?

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

kitzy ce mult imi plac pozele tale, sunt asa de colorate!!!

eu am pus filmulet cu primii pasi

havana nu e in complexul ala din piata MV?

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Fetelor, imi poare foarte rau ca nu pot sa ajung azi, mi-a intervenit ceva si nu se poate amana.Distractie placutra va doresc.

David,www.hi5.com/friend/video/7575382--158238046--David--view-html" target="_blank">Stam in picioare,
Copilul se naste fara "instructiuni de folosinta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

tu fetelor, deci sigur e de la 18?hihi, clar ca m-as fi dus pe 16. dar initial era de la 16.nu?vai ce zapa sunt, hihi.ce papam buuuuuunnnnnn!

Lore-lasa ca ne vedem data viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Hello, Hello!!! cred ca inca nu e asa de tarziu pentru o cafeluta:P

Fetelor, va multumesc tuturor pentru urari, sunteti scumpe si stiam ca ma asteapat niste urari de la voi, asa ca aseara le-am citit :)

Apoi, scumpei SARA ii urez ce e mai bun in lume, dragoste multa, asa cum are acum de la cei care o iubesc, sa fie fericita maxim tota viata si sa aiba nenumarate bucurii....Gabitzo, acum dupa un an din nou m-am emotionat profund...cu cele cateva randuri pentru Sara...

Paula, La multi ani!sa fii fericita si foarte bucuroasa si implinita!!!!

va imbratisez si sunt pe aici, chiar daca mai "din umbra":)

Co +Carina Alysa
http://b1.lilypie.com/tm33p2/.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Mai, da pe unde umblati? Sau va odihniti ca sa aveti spor la povestit diseara?!

Ioana, deci vine si Patrick, nu? Nu de alta, dar sa nu alerg numai eu dupa Alexia pe acolo.


Sunt oficial in vacanta!Am predat si minunatele dosare de practica am terminat si cu examenele de marire (maine dimineata aflu rezultatele) si ma pot relaxa..vreo 3 saptamani.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput