Bazar pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

cami imi pare extrem de rau pentru ingerasul tau.
Daca ai posibilitate sa donezi ceva bani poti folosi conturile de pe prima pagina....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez
Pulover nou, 18-24 luni, 26 Ron postat de Ella - roandre - 26 ron (FL=5.09.08, ora 16:00)

FL=final licitatie

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">Picaturile roa1 si roa2 vor cate un vot! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Mica, incearca sa simplifici putin bazarul,listuta, caci e f greu de urmarit ce s-a licitat.
Cel mai simplu ar fi fost sa pui la fiecare produs un numar si fiecare spunea numarul pe care il liciteaza si pretul si aceste licitatii in ordinea numerelor erau trecute in lista de pe prima pagina.
Acum sunt putine licitatii si ne descurcam dar cand vor fi mai multe o sa fie greu sa cauti dc un produs s-a licitat si care a fost ultimul pret.

E doar o parere...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=3" target="_blank">Picaturile roa1 si roa2 vor cate un vot! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

alex@sara, nma si roandre multumim pentru ca ati participat la licitatia noastra. Asteptam finalul ei....

antoni poti folosi conturile de pe prima pagina pentru donatii. Multumim .

roandre asta a fost intentia mea initiala, sa trec numerele din webshots, insa pe masura ce unele licitatii se vor castiga se vor sterge produsele si ne cam incurcam cu numerele...Se poate urmari usor dupa denumirea produsului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

mica,help! trim pm cu nr tau de tel;am incarcat in album 3 foto cu incaltaminte si nu reusesc sa pun comentarii

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

roandre ai dreptate. Am pus numere.

ckristina am rezolvat eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

eu am donat hainitele ramase de la tero,la asistenta sociala,dar ma mai scotocesc poate poate gasesc ceva sa pun si eu in bazar,ca tare vreau sa ajut cu pot.

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008
poze shoricica
http://img139.imageshack.us/img139/2729/hpim0730ff1.jpg
http://img371.imageshack.us/img371/6482/hpim0750ed9.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am mai pus cate ceva prin bazar. De la nr 93 sunt de la kay apare insa numele meu pentru ca eu le voi livra.
Oana va pune preturile la ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Licitez si eu pt. pozitia 66 (pulover nou 18-24 luni)valen - 27 ron.Mica, sa nu ma uiti cu pm-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna
Vreau si eu sa ofer produse pentru licitatie.
Cum trebuie sa procedez?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

Mergi la inceput