FIV in Ungaria 42

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Gata, am ajuns cu bine. Ceva mai devreme ce-i drept, dar am dat o raita si pe la clinica sa ne injectam si sa-l vedem pe frumuselu. S-a bronzat al nostru.

Va multumim pentru urari si promitem sa facem tot posibilul sa ne intoarcem .

Pupici la mamici, burtici si viitoare burtici!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marush spune:

Crisis bafta multa!! Iti tinem pumnii!!Suntem cu pe voi!
Va urmarim !

24+!

Asa crestem Noi!
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Mommy&year=2008&month=12&day=11&babycount=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Criss te pupam, te asteptam sa te intorci . Multa, multa bafta.
Micky bafta.
Va pupam pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

CRISIS & MICKY BAFTA ! VA ASTEPTAM

Crisis pentru frumuselu' x4

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leslie spune:

Buna seara la toata lumea,

Crisis ma bucur sa citesc ca sunteti bine.
Saptamana viitoare urmeaza sa ma vad cu nenea Zadori pentru prima consultatie .Am ceva emotii. Asa ca intr-una din zilele care urmeaza iau si eu calea Szegedu-lui (nu stiu exact cand,de abia luni urmeaza sa-mi spuna data).Cand ajung acolo as vrea sa va vad si pe voi fetelor care sunteti acolo-in special pe Micky,cu care mai vorbesc pe msg- Crisis,daca mai intri pe forum,spune-i te rog ,lui Micky ca-i trimit un mail inainte de plecare....
Am auzit o chestie care m-a pus pe ganduri,in legatura cu modalitatea de plata,asa ca va rog,fetelor care a-ti mai fost la FIV la Szeged,va rog sa ma lamuriti.E adevarat ca atunci cand platesti i-ti cere si chitanta sa vada de unde ai cumparat forintii? O cunostinta s-a dus la o clinica in Szeged si cand sa plateasca i-a cerut chitanta.Si a trebuit sa schimbe forintii cumparati din Romania inapoi in euro si apoi iar in forinti ,ca sa aibe chitanta de la casa de schimb din Ungaria.

Multa,multa bafta tuturor fetelor care-s in focuri...si sa veniti ..


Pupici (de noapte buna)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Cris- bafta ! sa stea bebeii cu tine de data asta , 9 luni !
Leslie- mie nu mi s a intamplat chestia asta si nu cred asa ceva, dar cine stie; ce i drept eu am fost anul trecut la clinica ! bafta !

pupici tuturor

Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Leslie, eu am fost de 2 ori luna aceasta (august)la dr. Z; nu mi-a cerut nimeni nicio chitanta, nu a interesat pe nimeni provenienta forinilor;
Bafta tuturor fetelor si in special lui Crisis si Micky (pentru ca ele sunt acum vedetele) !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Leslie ii poti bate obrazul cunostintei tale pentru ca sigur te-a pacalit.
Daniela2 vedete sunt muuuult mai multe. E plin de romance in perioada asta, dar multe sunt secretoase. Oricum e misto ca numai romaneste se vorbeste pe la clinica.
Va pup pe toate si va mai scriu diseara ca trebuie sa plec.



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_37 spune:

salutare tuturor,

Nu am mai scris de ceva vreme, insa iata ca revin in forta cu o intrebare: sunt in "focuri" la Budapesta si ma chinuie o intrebare: este necesara vreo adeverinta de la medicul de familie inainte de anestezie si punctie? Multumesc pentru raspuns!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leslie spune:





Multumesc mult celor care mi-au scris.....


Saptamana viitoare,dupa intrevederea cu dr.Z intru sa-mi spun si eu parerea cu privire "frumuselul bronzat"(am citat de pe forum)

Mergi la inceput