Campanie de responsabilizare a autoritatilor (4)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Vai, ce veste buna!

Deci nu un simplu articol, ci o campanie! Excelent!

Fetelor - inclusiv cele care nu scrieti de obicei aici -, gasiti-va rogu-va un sfert de ora si trimiteti marturii, e foarte important!

Luci, ramane asa? Textul scris de tine pentru CNAS, iar cel de mine ramane ca sinteza pentru presa?

Daca da, hai sa le postam pe topicul de pe discutii generale, sa isi dea adminul cu parerea si sa le dam drumul.

Pe textul tau ti-as sugera, daca ai timp, sa dai spatiile dupa virgula/punct. Doar asa, pentru estetica. :)

Haideti, mai, ca incepe sa se miste ceva! :)

Btw, zicea Ioana inainte sa plece: are cineva posibilitatea tehnica si disponibilitatea sa inregistreze emisiunea dnei Avram, care se va difuza curand, pentru ca apoi sa o urcam pe youtube? E foarte important, si pentru cei ca mine, care nu au cum sa o vada, si pentru arhiva campaniei. Daca poate cineva, sa anunte aici, va rog - ca daca nu, trebuie sa cautam, sa rezolvam cumva.

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Feli multumesc!Sisuper veste ai primit!Astept sa vad exploziainstitutiilor
Psj merci.Inainte le ziceam asa,de la o vreme m-am si le zic asaDefect de prosteala in exprimare pe forum.Incepi sa le asimilezi si la modul seriosOricum mai intru azi sa mai colectez,ca am mai zarit plostioale si am gasit pshihicul unde era,ca imi statea pe psihihic ca-l vazusem si nu mai stiam unde
Si eu nu ma las de fumat cu siguranta si am vazut reclama
pe mine doar un BBisoe ma va cuminti de obiceiuri proaste.In rest...nu comment!Aceeasi chesti ca si ONG-le sau asociatiile cu statut de utilitate publica...primesc bani de la stat si respectiv sedii...am spus cine sunt unii dintre beneficiari
Luca merci si tie.Pai cred ca ramane asa.Alte fete in afara de noi 3 nu au spus nimic legat de asta.Inca nu urcam,mai corectam la mine.astept sa imi scrie si Feli ce trebuie sa inlocuiesc cu exprimari mai fericite.Alea cu spatiu dupa un semn de punctuatie tot am mai corectat...asa ca mi tre sa mai bag...oricum sper sa ne ajute si Admin cu o editate corectata si dpdv al lui ca forma si continut.

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Despre povesti personale, cam ce fel de povesti s-ar dori? Eu nu prea am ce spune. Am facut un singur FIV si am si acum embrionii la congelat deci nu pot sa zic nici ca am reusit nici ca nu am reusit.
As putea sa povestesc un roman despre magariile din sistemul sanitar romanesc dar cum nu asta e scopul prefer sa ma abtin.

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Psj, poate ar fi bine sa povestesti, chiar sumar ce-ai patit cu hiperstimularea, pt a se vedea care sunt riscurile la care ne supunem, poate asa o sa vada unii ca ceea ce facem noi nu e "moft".
Fetelor, am deschis eu un nou capitol, aici


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput