folositi produse Amway ???

folositi produse Amway ??? | Autor: lilina

Link direct la acest mesaj

stiu ca sunt la noi de piata de mai multi ani insa eu abia acum am descoperit marca Amway
ce produse folositi de la ei ?
mie imi fac cu ochiul fardurile de ochi, sunt super sidefate si au culori super moderne, dar eram curioasa sa aflu cat de rezistente sunt.


Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Eu folosesc roll-on-ul de la Amway si sunt foarte multumita. Il folosesc de vreo doi ani si il voi folosi in continuare.


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Eu folosesc de vreo 12 ani, si va dati seama ca sunt multumita, de-asta le folosesc de atatia ani. am fost intrun timp si eu inscrisa, dar cereau bani aiurea doar ca sa ai "privilegiu" de a cumpara mai ieftin. pus pe hartie, iesea acelas pret cu cat cumpar de la altul, si n-aveam interes sa vand eu la altii ca nu-mi place genul asta de comert.
sa va spun ce produse folosesc eu: detergent de vase dish drops, metal cleaner, l.o.c., bureti de sarma, detergent baby, pasta de dinti, deodorant spray, sapun cu glicerina - astea in mod curent si continuu, dar am incercat si ceva care parca ii zice Car Polish, pt masina, sapun lichid, sapunurile cosmetice, sampon.
eu una zic ca merita banii care-i dua in plus, de fapt nu in plus, ca tin mult mai mult produsele decat cele din comert.

PS: asta nu e reclama, sper ...

de Alexia (5 ani) si Maia (10 luni)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Lili eu am folosit pasta de dinti si mi s-a parut super. Altceva nu mai imi aduc aminte ce am mai luat

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eu am primit cadou un roll-on Amway, mi-a palcut foarte mult, si nu stiu nici un distribuitor sa-mi cumpar (va rog, contactati-ma pe PM daca puteti sa-mi vindeti un roll-on Amway). Mai folosim pasta de dinti, e ok.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

deci nimeni nimic despre fardurile de ochi

multumesc de raspunsuri

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sarasvati spune:

Eu mi-am cumparat de curand un fard de ochi Artistry, dar l-am folosit o singura data si nu stiu sa-ti spun cat a fost de rezistent. In general nu prea folosesc farduri de ochi, ma dau doar cu creion dermatograf. Oricum, daca nu-ti place, poti sa-l dai inapoi si sa-ti recuperezi banii. Eu folosesc si sunt multumita de rujuri, crema hidratanta intensiva, lotiunea de zi Time Defiance, crema de ochi, deo roll-on, pasta de dinti si cateva produse de uz casnic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Pot s avad si eu undeva un catalog cu produsele astea? Online sau se vand undeva?
Sotul meu a primit indicatii de la dermatolog sa se spele cu sapun Amway si l-a gasit la farmacie, stiti cumva au la farmacii si produse cosmetice, farduri, altele de la Amway?


Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu, din pacate, fac alergie numai cand aud de Amway. Atata m-a mai terorizat cineva cu prezentarile astea ale lor, plus cu site-urile personale (se pot cumpara si asa). Desi inventam mereu scuze si spuneam mai direct mai pe ocolite ca nu intereseaza, ca ma reprezinta, vesnicile telefoane ... nu stii ce pierzi, etc, etc...Asa ca nu prea le pot suporta, chiar daca stiu ca sunt foarte bune, am auzit numai lucruri bune de la cei care le-au folosit.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Eu, din pacate, fac alergie numai cand aud de Amway. Atata m-a mai terorizat cineva cu prezentarile astea ale lor, plus cu site-urile personale (se pot cumpara si asa). Desi inventam mereu scuze si spuneam mai direct mai pe ocolite ca nu intereseaza, ca ma reprezinta, vesnicile telefoane ... nu stii ce pierzi, etc, etc...Asa ca nu prea le pot suporta, chiar daca stiu ca sunt foarte bune, am auzit numai lucruri bune de la cei care le-au folosit.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Da,din pacate asa este.Si eu am fost reprezentanta si cei mai sus decat mine erau foarte insistenti,chiar ma sunau la sfarsit de luna daca nu cumva mai am ceva comanda sa il ajut pe nu stiu care sa faca un anumit punctaj...erau de-a dreptul inervanti...

Produsele sunt bune.Eu folosesc detergent de vase,detergent universal,apa de gura,ata dentara care e ff buna...detergent pentru bebe.Farduri nu am folosit.Am un singur ruj,care nu e nuanta mea,dar tine mult pe buze.Odata m-a machiat cineva cu fard de ochi si nu mi s-a parut grozav.La fel si rimelul.Nu mi s-a parut bun.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

si eu folosesc amway...am avut multe produse, nici nu mi le mai amintesc acum...dar in mod constant folosesc pasta de dinti, dish drops, loc, detergent pastile, spray de geamuri (de asta nu-s prea multumita)...



*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput