Leoaicele DC*(20)*-Happy birthday

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

aveti cateva poze de azi in contul comun, vizionare placuta!

Katty , merci de reteta sigur o sa o incerc si eu

Annie , frumoase poze de la voi de acolo dar si tu si familia ta sunteti niste frumosi

ma duc in pat ca ma ustura talpile, noapte buna!




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

LA MULTI ANI! sarbatoritelor de astazi. Sanatate , fericire si noroc.



catutza.de ce ustura talpile? te-a dansat sotul ? ce ai primit frumos? ne spui si noua?



eu sunt cea care va vegheaza in miez de noapte!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Annie , nu am dansat ma ustura talpile pentru ca de dimineata de la 10 pana seara la 23,30 nu am stat jos mai deloc. Dimineata am pregatit mancarea apoi aranjeaza masa...apoi serveste vorba aceea...apoi strange...spala...pune-le la loc...si mai am si maine de bagat prin dulapuri dar nu multe.

Am primit : un parfum de violete (habar nu am cum se numeste dar dupa atatea ore si dupa atatea vase spalate inca mai miroase mana mea a violete ) , o bluzitza, o sticla de lichior, o patura subtire de la Ikea, o lumanare de decor care miroase la lamaie-imi place mult si asta si am primit si 2 flori la ghiveci care sunt SUPERBE!
Mariuca mea a primit o super carete de povesti de la teora, o ciocolata , un tricou si o pereche de pantaloni scurti.A fost foarte incantata ca e "ziua mia"

nu am somn, ca am baut pepsi si vad ca-si face efectul...




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Neatza..
Abia am citit,merg apoi sa vaz si poznele...bine daca vad bunatati si mi se face pofta pe voi dau vina cand m-o intreba al meu.
In sfarsit sunt si eu libera,dar m-am saturat sa tot lucrez weekendurile si sa ma vad cu al meu din 2 in 2 vba aia..
Va pupic..mai revin,acum is cam adormita.

POZE
Minunica mea
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

catutza, ma gandeam ca poate fi de la cat ai trebaluit, dar speram sa te fi dansat sotul

am uitat sa precizez, in poze sotul meu este cel imbracat in alb .. era supi ca s-a racacit in Sydney, de parca nu ar fi ceva normal. si in dubai sunt localnici care se ratacesc la mie e minune cnad nu ma ratacesc deloc *never happened*

Pup fetele, azi am agenda ceva mai incarcata

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Florypop,@bina@,Zozela,Hosen,Andreoti,D3lia

Buna dimineata, va invit la o cafea tare, k e prea luni si e prea dimineata
Merg sa vad pozeleee si revin mai incolo.
Pup trupa



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


La multi ani!
Florypop -
@bina@ -
Zozela -
Hosen -
Andreoti -
D3lia -


Buna celor mai si mai...

O zi racoroasa va doresc si tot binele din lume.

astrele spun:


Sensibilitatea si carisma ta vor fi suficiente astazi pentru a abtine tot ceea ce ti-ai propus. Si dragostea este bine reprezentata, iar daca vrei sa iti fie mult mai bine esti intr-o perioada in care este bine sa-ti faci aranjamentele pe care ti le-ai dorit. O noua postura poate fi o oportunitate pentru un nou inceput. Cauta sa vezi orice actiune in perspectiva.

Altul:
18 august

O persoana din familie te va judeca destul de aspru astazi, pentru o decizie pe care ai luat-o si care se pare ca nu este pe placul sau. Ceea ce te va deranja pe tine nu este faptul ca aceasta te va critica sau ca iti va cere unele explicatii, ci ca nu vrea sa asculte care au fost motivele care te-au determinat sa iei aceasta hotarare. Oricat de mult ai incerca sa ii explici faptul ca ai fost constransa de unele imprejurari sa procedezi in acest fel, persoana respectiva va continua sa te invinovateasca.

*

Dragoste: Ai impresia ca partenerul de cuplu are unele pretentii exagerate si ca asteapta prea mult de la tine. Desi tu te implici serios in aceasta relatie, lui i se pare ca lucrurile stau exact invers. Reprosurile lui te vor deranja si nu vei accepta sa fii criticata pe nedrept.
*

Cariera: Incearca sa te implici mai mult in activitatile de la birou si nu merge pe ideea ca lucrurile se rezolva de la sine. Ai grija cum te exprimi, atat in discutiile cu colegii cat si in scris. Exista riscul ca cineva sa se simta jignit de una din afirmatiile tale. Tine cont ca un simplu e-mail poate crea o agitatie destul de mare intre colegi.


Altul:

Iti doresti mai mult confort in viata ta, iar gusturile tale se dovedesc excentrice de data aceasta.

Acest lucru se va reflecta nu doar in decoratiunile pe care intentionezi sa le iei pentru casa, ci si in imbracaminte.

Daca vei continua sa pretinzi ca in viata ta sentimentala nu te deranjeaza nimic, vei sfarsi prin a cadea in depresie.

Ti-ar prinde bine sa ai o discutie serioasa cu partenerul, ca sa lamuriti toate problemele.

Azi pare un pic mai bine la Ct,adie si vantul(si nu mai arde.Merg sa vad pozici din cont





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

salutare si de la noi, va doresc o zi buna!


Florypop
@bina@
Zozela
Hosen
Andreoti
D3lia



ma duc sa bag o masina la spalat si revin




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

uitati minitarte cu struguri , au fost foarte bune, de acum numai asa o sa le fac




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello si de la mine!
Sunt la serviciu si sunt la a doua cafea tare (fiecare din 2 doze) si ma doare capul de-mi bubuie!
Sunt pana peste urechi bagata in munca, exact ce nu-mi trebuia!
La multi ani fetelor care se sarbatoresc azi: Florypop,@bina@,Zozela, Hosen, Andreoti,D3lia ! Sa aveti parte de tot binele din lume, sa fiti sanatoase si implinite!
Catutza, ce frumos ti-au iesit minitartele cu struguri! Arata bestial!




Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput